Погода в Софиевке:
rp5.ua
 

Текущее время: 18 ноя 2019, 16:11


Цікаві фактиАвтор Сообщение

Активист
Активист
Аватара пользователя
Возраст: 55
С нами с:
Сообщений: 275
 Новое сообщениеДобавлено: 21 июл 2010, 13:06
Кияни випивають 500 тисяч літрів спиртного і з'їдають 2 тисячі корів за день

За один день столичні мешканці викурюють десяту частину (20 мільйонів) всіх сигарет у країні і з'їдають майже 34 "хури" картоплі.

Такими є дані Інституту міста й головного управління статистики, пише "Сегодня".

Що ж стосується продуктів харчування, то за день місто з'їдає 723 тонни м'яса, а це більше 2 тисяч корівок, 2 916 тонн молочних продуктів, 816 тонн хліба.

"Улітку їдять більше фруктів і овочів, а взимку - м'яса й картоплі. Але через підвищення цін на цукор його тепер стали купувати рідше, те ж з яйцями", - розповів керівник Інституту міста Олександр Сергієнко.

Так, щодня місто з'їдає 1000 тонн овочів. Також кияни випивають 7 мільйонів літрів водички, компотів, соків ( з розрахунку, що кожен киянин п'є у середньому по 2 літри води в день) та 528 тисяч літрів спиртного (по 200 грамів на кожного дорослого).

За інформацією "Київенерго", Київ - величезний мегаполіс і споживає багато світла. Так, київські вати можуть "освітити" 64 Маріуполя.

Керівник відділу зовнішніх комунікацій енергокомпанії Наталі Плеханової, витрата води в міста теж чимала.

"У день - майже мільйон кубометрів води. Це найбільше споживання води в країні, хіба що міста східного регіону зі своїми заводами й шахтами, на обслуговування яких іде теж багато рідини, можуть нас наздогнати", - сказав нам голова комісії Київради по ЖКГ Юрій Бондар.

 ^ Вверх ^  
Перейти:    
cron