Погода в Софиевке:
rp5.ua
 

Текущее время: 13 авг 2020, 19:56


Гороскоп на неділюАвтор Сообщение

Модератор
Модератор
Имя: Yulchik
Аватара пользователя
Возраст: 29
С нами с:
Сообщений: 115
Откуда: Софиека
 Новое сообщениеДобавлено: 06 дек 2011, 18:14
Що тиждень наступний нам віщує?
Астрологічний прогноз
з 5 - 11 грудня

_________________
Город не уснет, пока мы не спим...Изображение
 ^ Вверх ^  

Модератор
Модератор
Имя: Yulchik
Аватара пользователя
Возраст: 29
С нами с:
Сообщений: 115
Откуда: Софиека
 Новое сообщениеДобавлено: 06 дек 2011, 18:39
ОВЕН
(21.III - 18.IV)

Варто проявити якості, які прийнято вважати жіночими, - розуміння, м'якість, чуйність, сприйнятливість. Інтуїція дозволяє розібратися в багатьох справах.


ТЕЛЕЦЬ
(19.IV - 20.V)

Можливі прояви пристрасті, непомірності. Такий порив здебільшого буде стосуватися міжособистісних стосунків, коли ви не зможете стримувати себе й свої бажання.


БЛИЗНЯТА
(21.V - 20.VI)

Мабуть, ви занадто втомилися й не в змозі діяти об'єктивно, через що велика ймовірність помилитися. Відпочинок принесе кінець тижня.


РАК
(21.VI - 22.VII)

Починати грошові операції до закінчення тижня не варто - ризикуєте зазнати серйозних втрат. Не покладайтеся на інших людей, саме в ці дні вони можуть вас підвести.


ЛЕВ
(23.VII - 22.VIII)

У цей час добре вирушати в подорожі і робити швидкого прийняття рішень. Не шкодуйте сил, тому що вони компенсуються в наступні дні.


ДІВА
(23.VIII - 22.IX)

Веселий настрій не буде залишати вас весь тиждень. Сприятливих емоцій додасть також і гарна обстановка вдома, поліпшення матеріального становища.


ТЕРЕЗИ
(23.IX - 23.X)

Треба переглянути свої пріоритети. Ви будете одержимі поривами й прагненнями. Намагайтеся діяти розмірено, не поспішати, але й не затягуйте справи.


СКОРПІОН
(24.X - 22.XI)

Імовірне романтичне знайомство, за яким настане в майбутньому досить бурхливий розвиток стосунків. У цій ситуації дуже багато буде залежати саме від вас.


СТРІЛЕЦЬ
(23.XI - 21.XII)

Почувайтеся легко, не беріть у голову зайву інформацію, не намагайтеся все розуміти, в усьому розібратися й усюди встигнути - вам це абсолютно ні до чого.


КОЗЕРІГ
(22.XII - 20.I)

Постарайтеся на цьому тижні викроїти час для себе, щоб ні про що не думати й не піклуватися, а одержувати радість і задоволення від кожної миті вашого життя.


ВОДОЛІЙ
(21.I - 18.II)

Виникне бажання відпочити, і це ви заслужили. Якщо оглянутися, то ви зрозумієте, що зробили вже дуже багато чого, у справах наведено порядок, є непогані перспективи.


РИБИ
(19.II - 20.III)

Зараз ваше положення виглядає досить сприятливим, але вас терзають непевність і сумніви - ви не знаєте, що буде далі. Необхідно рухатися вперед до мети.

_________________
Город не уснет, пока мы не спим...Изображение
 ^ Вверх ^  
Перейти:    
cron