Погода в Софиевке:
rp5.ua
 

Текущее время: 15 сен 2019, 07:27


КНИГА ПАМ`ЯТІ УКРАЇНИНа страницу 1, 2  След.
Автор Сообщение

Директор
Директор
Имя: Алекс
Аватара пользователя
Возраст: 37
С нами с:
Сообщений: 1322
Откуда: ☭ Софиевка
 Новое сообщениеДобавлено: 21 мар 2010, 10:15
КНИГА ПАМ`ЯТІ УКРАЇНИ
Дніпропетровська область Софіївський район


ВІД ОБЛАСНОЇ РЕДАКЦІЙНОЇ КОЛЕГІЇ


Книга Пам'яті України видається за рішенням Президента та Уряду України до 50-річчя Перемоги над фашизмом у Великій Вітчизняній війні. Книга є виявом глибокої поваги і шани до мільйонів наших співвітчизників, які ціною власного життя відстояли свободу та незалежність Батьківщини, даниною нашої вдячної пам'яті про них. Вона є свідченням про неймовірні людські жертви, про невичерпне горе, пережите нашим народом у війні, про що мають пам'ятати нинішнє і прийдешні покоління.

Невід'ємна частка цієї Книги — пам'ять населення Дніпропетровщини, що буде зафіксована у кільканадцяти томах, кожен з яких об'єднуватиме ту чи іншу групу сільських районів і міст обласного підпорядкування. До них занесені імена переважно наших земляків: військовослужбовців, партизанів і підпільників, інших учасників антифашистської боротьби, які загинули, померли від ран, пропали безвісти в роки воєнного лихоліття.

Виданню Книги Пам'яті передувала копітка підготовча робота по всій Україні, в тому числі і в нашій області. Її очолили обласна, міські та районні редакційні колегії, під керівництвом яких робочі групи опрацьовували матеріали та безпосередньо готували рукописи. В пошуковій та іншій роботі по з'ясуванню фактів і обставин загибелі, встановленню імен багатьох осіб брали активну участь обласний, міські та районні військові комісаріати, ветеранські та молодіжні організації, працівники архівів області. Окремо слід виділити ЦАМО (Центральний архів Міністерства оборони) колишнього СРСР, матеріали якого стали основним документальним джерелом підготовки рукописів. Багато ентузіастів наполегливо займались розшукуванням, встановленням імен загиблих, надаючи життєву силу відомому девізу: «Ніхто не забутий, ніщо не забуте». Чимало важливих довідок одержано від ветеранів військових частин, родичів, знайомих того чи іншого загиблого, а також ряду інших джерел.

Вся робота над Книгою Пам'яті Дніпропетровщини велась під постійним керівництвом обласних, міських та районних органів влади, які здійснювали фінансування, дбали про створення необхідних умов для своєчасної і якісної підготовки рукописів. Значну фінансову допомогу для здійснення видання надали обласні відділення Фонду миру, організації охорони пам'яток історії та культури, деяких інших добровільних товариств, а також
окремі громадяни.

Обласна редакційна колегія щиро вдячна всім, хто своєю працею, коштами та іншими засобами взяв участь у створенні цієї Книги, зробив колективний чи особистий внесок для увічнення пам'яті про воїнів, полеглих у Великій Вітчизняній війні.

Поіменна Книга Пам'яті Дніпропетровської області є багатотомним виданням, заключні один — два томи якого відведені для матеріалів, що надійшли після подання основних рукописів до видавництва, для переліку воїнів, про яких більш детальних географічних даних, крім належності до Дніпропетровської області, з'ясувати не вдалося.

У кожному томі друкуються склади Головної редакційної колегії Книги Пам'яті України, обласної редакційної колегії (та її вступне слово), обласної наукової редакції, список скорочень, історичний нарис про Дніпропетровщину періоду Великої Вітчизняної війни. Томи містять окремі розділи по містах та районах обласного підпорядкування, за винятком міст Нікополя. Новомосковська, Павлограда і одноіменних районів, які розміщені в єдиних розділах, а також міст Вільногірська, Першотравенська і Тернівки, котрі утворені в повоєнні роки і включені до розділів тих регіонів, куди вони входили раніше (Вільногірськ - Верхньодніпровський район, Першотравенськ та Тернівка - м.Павлоград).

Кожний розділ складається з 4 підрозділів: 1-й — коротка історична довідка в цифрах і фактах про основні людські жертви, матеріальні втрати, руйнування, інші збитки періоду війни; 2-й-списки загиблих та померлих від ран; 3-й-списки пропалих безвісти; 4-й-списки похованих на території міста або району, коли ні місця мобілізації, ні народження з'ясувати не вдалось.

Головним показником для занесення в Книгу імені військовослужбовців було місце їх мобілізації. Якщо воно не відоме - місце народження, коли не було і цих даних - поховання. Для партизанів і підпільників такими показниками були місця народження та участі в антифашистській боротьбі. Винятки допускалися лише в окрему випадках, коли були прохання родичів загиблого чи клопотання громадських організацій, інші поважні причини.

Основою при підготовці рукописів стали картки, складе¬ні на кожного загиблого воїна, включеного до списків. До карток при наявності неточних (ймовірних) даних заносились і вони, про що обов'язково робились позначки. Місця мобілізації, народження, поховання детально вказані у відповідності з архівними довідками того періоду, а також узагальненими нинішніми даними.

Списки Книги Пам'яті складалися на підставі цих карток лише за перевіреними, достовірними даними. При повній наявності їх у довідки-персоналії обов'язково включались у вказаному порядку:
- прізвище, ім'я та по батькові;
- рік народження;
- національність;
- військове звання або посада;
- дата загибелі чи зникнення безвісти;
- місце поховання.

Крім цього, вказувалися також місця мобілізації і народження, якщо вони не збігалися з назвою міста (району), відповідного розділу Книги, і нагороди при особливих заслугах: Герой Радянського Союзу, кавалер ордена Слави трьох ступенів.

Дані, в достовірності яких не було певності, опускались нарівні з невстановленими, відсутніми. Виняток зроблено лише для прізвищ, імен та по батькові і років народження. В такому разі поряд із основними варіантами при наявності в дужках ставились менш ймовірні, але також можливі. Якщо замість імен та по батькові є лише ініціали, то їх слід трактувати передусім з російської транскрипції імен (у зв'язку з тим, що документальні дані надходили, як правило, російською мовою).

У_довідках-персоналіях не вказані:
- назви міст і районів, однойменних з відповідними розділами;
- назви області - видавця книги та Української держави;
- слова: «пропав без вісти», «похований» в списках тих, які пропали без вісти, та похованих на території міста або району.

При відсутності повної дати загибелі або зникнення безвісти (число, місяць і рік: 23.09.1943 р., напр.) робились записи: вересень 1941 р., або (коли й місяць був невідомий): 1941 р., чи: у 1941 р.

Якщо дата зовсім відсутня, але є обставини, що свідчать про певний проміжок часу, то вказані вони, наприклад: «загинув при обороні Севастополя».

Всі географічні довідки про місця народження, мобілізації, поховання вказані за сучасним адміністративно-територіальним поділом. У зв'язку з тим, що після війни він неодноразово змінювався на всіх рівнях, особливо в областях, містах і районах (створення нових районів, численні факти приєднання одних населених пунктів до інших або їх зняття з обліку), географічні назви місць мобілізації, народження та поховання, якщо вони не збігаються з назвами відповідних розділів, вказувались таким чином:
-у межах області-видавця Книги - лише назва міста або району;
-у межах України - лише назва області або міста центрального підпорядкування (Київ, Севастополь);
-у межах колишнього СРСР - там, де існує обласний поділ, назва області або міста центрального підпоряд¬кування (Москва та Санкт-Петербург для Російської Федерації) і країни;
- у всіх інших випадках - лише назва країни.
У межах міст і районів однойменних розділів місця народження з тих же причин зовсім не деталізувалися, а місця поховання вказувалися за нинішнім станом. При цьому, якщо вони залишалися нез'ясованими детально, то повторювалися назви відповідних міст та районів.

Враховуючи, що міста розширювалися і за рахунок приєднання інших населених пунктів, можливі непоодинокі випадки, коли персоналії включені в розділи тих сільських районів, до яких ці пункти раніше належали. Зокрема, більшість персоналій населених пунктів Березанівка, Діївка, Ігрень, Краснопілля, Ломівка, Одинківка, Рибальське, Сухачівка, Таромське та ряду інших, що нині входять у м. Дніпропетровськ, занесені в розділ Дніпропетровського району.

PS. Если найдете ошибки, пожалуйста, сообщите Администратору!

_________________
И не иначе...
 ^ Вверх ^  

Директор
Директор
Имя: Алекс
Аватара пользователя
Возраст: 37
С нами с:
Сообщений: 1322
Откуда: ☭ Софиевка
 Новое сообщениеДобавлено: 21 мар 2010, 10:19
ПРИКЛАДИ
(всі дані в них умовні)


найбільш поширених записів у довідках-персоналіях та пояснення до них:

АНІКАНОВ Андрій Олександрович, 1910 р. Рядовий. Загинув 10.07.1941р. Похований: Львівська обл.
Це означає, що:
- місця мобілізації та народження збігаються з назвою міста чи району відповідного розділу (тому не вказуються) або одне з них невідоме:
- загиблий похований в Україні (тому назва держави не вказується).
ІВАНОВ (ІВАНЧЕНКО) Петро Степанович. 1920 р. Рядовий. Загинув у бою 05.02.1944 р. Похований: Кіровоградська обл.
Крім того, що пояснювалося в першому прикладі, це означає:
- цілковитої впевненості в достовірності прізвища немає. Більше за те. що Іванов, але можливо й Іванченко.
ПЕТРИЧЕНКО Іван Кирилович. 1920 р.. Іванівський р-н. Лейтенант. Загинув 07.06.1943 р. Похований: Орловська обл.. Російська Федерація.
Це означає:
- місцем народження є інший район області-видавця Книги:
- місце мобілізації збігається з назвою відповідного розділу;
- місце поховання знаходиться в межах колишнього СРСР.
КОПИЛЕНКО Іван Свиридович. 1913 (1915) р. Ст. сержант. Помер від
ран 09.02.1944 р. Похований: с. Котлярка, сільське кладовище.
Крім того, що місця мобілізації і народження (обидва або одне з них) збігаються з назвою міста чи району відповідного розділу, це означає:
- певності в достовірності року народження немає (можливо 1913. а можливо й 1915 р.);
- місцем поховання є населений пункт, що входить до складу міста чи району відповідного розділу.

* * *


Отже, якщо в довідках-персоналіях списків тих. які загинули або померли від ран. і тих. які пропали безвісти, не вказані місця народження та мобілізації, значить вони збігаються з назвою міста чи району відповідного розділу (або одне з них збігається, а інше - невідоме чи немає певності в його достовірності).
Якщо вказане місце народження чи мобілізації, значить інше обов’язково збігається з назвою міста чи району відповідного розділу.
Якщо місцем поховання назване село, селище чи інший населений пункт, значить він входить до складу міста або району відповідного розділу.
Якщо вказана назва лише міста чи району — вони входять до складу Дніпропетровської області, а названа лише область - вона входить до складу України.
При наявності до карток включені більш повні, детальні дані. Картки зберігаються в картотеках військових комісаріатів відповідних міст і районів, і при необхідності звідти можна одержати довідки,
У містах з районним поділом, де військові комісаріати є лише в районах, картотеки зберігатимуться у базових РВК (Дніпропетровськ - Красногвардійський, Дніпродзержинськ - Заводський, Кривий Ріг - Дзержинський). В новостворених сільських районах, включених окремими розділами в Книгу Пам`яті до створення там своїх військових комісаріатів, картотеки зберігатимуться у військкоматах тих районів, до складу яких новостворені райони входили раніше (Юр'ївський - Павлоградський. Петриківський - Царичанський).
Не можна обминути і той факт, що під час підготовки рукописів Книги в частині документів, включаючи й повідомлення ЦАМО колишнього СРСР. про тих. які загинули або пропали безвісти, дані виявлялись неточними (перекручення прізвищ, назв місць народження і мобілізації, ін. ), а іноді помилковими. Були виявлені факти, коли громадяни, які насправді померли в післявоєнні роки або живуть і понині, вказувались у повідомленнях як загиблі або пропалі безвісти.
Обласна, міські та районні редакційні колені доклали немало зусиль для перевірки і уточнень всіх даних, що надходили, щоб уникнути неточностей і особливо помилок. Але цілковитої впевненості віх повній відсутності немає. Тому редакційна колегія заздалегідь просить пробачення за можливі неточності. При їх виявленні слід повідомляти військові комісаріати для внесення змін до картотек.

ОБЛАСНА РЕДАКЦІЙНА КОЛЕГІЯ

_________________
И не иначе...
 ^ Вверх ^  

Директор
Директор
Имя: Алекс
Аватара пользователя
Возраст: 37
С нами с:
Сообщений: 1322
Откуда: ☭ Софиевка
 Новое сообщениеДобавлено: 21 мар 2010, 10:22
Прийняті скорочення

бронетранспортер — БТР
військово-повітряні сили — ВПС
військово-морська база — ВМБ
військово-морські сили — ВМС
військово-морський флот — ВМФ
військовий округ — ВО
гвардії рядовий — гв. Рядовий
Державний Комітет Оборони — ДКО
десантний —дес.
дивізія —див.
затока (при найменуванні) — зат.
зенітний —зен.
командний пункт — КП
медичний — мед.
молодший командир — мол. ко¬мандир
молодший лейтенант, сержант — мол. лейтенант, сержант
начальник — нач.
окремий —окр. оперативний —опер.
основний — осн.
піхота —піх.
повітряно-десантний - пов. - дес.
повітряний — пов.
повітряно-десантні війська —пдв
помічник командира взводу — пом. ком. взводу
протока (при найменуванні) — прот.
протиповітряна оборона — ППО
протитанкова рушниця — ПТР
резерв (Верховного) Головнокомандування — Р(В)ГК
ремонтний — рем.
самохідна артилерійська установка—САУ
саперний —сап.
селище міського типу — смт
селище —сел.
село —с.
старший лейтенант, сержант — ст. лейтенант, сержант

_________________
И не иначе...
 ^ Вверх ^  

Директор
Директор
Имя: Алекс
Аватара пользователя
Возраст: 37
С нами с:
Сообщений: 1322
Откуда: ☭ Софиевка
 Новое сообщениеДобавлено: 21 мар 2010, 10:35
-=А=-


АБЄДІН Дмитро Пилипович,1913 р. Чернігівська обл. Рядовий. Загинув 13.07.1942 р.
АВДЄЄВ Яків Гнатович. 1907 р., Курська обл., Російська Федерація. Рядовий. Загинув 06.01.1945 р. Похований: Чехословаччина.
АВДЄЄНКО Іван Кононович,1906 р. Мол. сержант. Загинув 21. 04.1945 р. Похований: Німеччина.
АВРАМЕНКО Іван Маркович.1903 р. Рядовий. Загинув 31.12. 1943р. Похований: Томаківський р-н.
АВРАШЕНКО Микола Петрович,1925 р. Рядовий. Помер від ран 16.05.1944 р. Похований: Широківський р-н.
АВРУТІН Семен Абрамович. 1912 р. Рядовий. Загинув 02.03. 1945 р. Похований: Німеччина.
АДЛИВАНКІН Герш Ірмович. Ст. сержант. Загинув 02.08.1942 р. Похований: Волгоградська обл.. Російська Федерація.
АКАСТЬОЛОВ Павло Пилипович. 1906 р. Рядовий. Помер від ран 09.01.1944 р. Похований: Солонянський р-н.
АКИМОВ Денис Тимофійович. 1897 р. Рядовий. Загинув 20.12. 1943 р. Похований: Криничанський р-н.
АКІНІН Олександр Йосипович. 1895 р. Рядовий. Загинув 11.10. 1943 р. Похований: Запорізька обл.
АКОБАЄВ Рамет. 1919 р. Гв. рядовий. Загинув 20.12.1944 р. Похований: Угорщина.
АЛДИЖАРОВ Кабаш. 1897 р., Красноярський край, Російська Федерація. Рядовий. Загинув 10.01.1944 р. Похований: районний меморіальний комплекс «Високе».
АЛЕКСАНДРЕНКО Василь Дмитрович, 1912 р. Рядовий. Загинув 27.01.1942 р. Похований: Тульська обл., Російська Федерація.
АЛЕКСЄЄВ Іван Кардонович,1917 р. Рядовий. Помер від ран 07.03.1945 р. Похований: Нижегородська обл., Російська Феде¬рація.
АЛЕКСЄЄНКО Іван Петрович, 1913 р. Рядовий. Загинув 13.03. 1944 р. Похований: Харківська обл.
АЛЕКСЄЄНКО Михайло Іванович, 1912 р. Рядовий. Загинув у1943 р. Похований: Новомосковський р-н.
АЛЕКСЄЙЧЕНКО Прокіп Парфентійович. 1899 р. Рядовий. За¬гинув 03.11.1942 р. Похований: Волгоградська обл., Російська Федерація.
АНДРЕЄВ Андрій Семенович, 1922 р. Рядовий. Загинув 10.03.1944 р. Похований: Миколаївська обл.
АНДРЕЙЧЕНКО Костянтин Михайлович, 1914 р. Лейтенант. Загинув 26.01.1945 р. Похований: Угорщина.
АНДРІЄЦЬ Леонтій Степанович. 1906 р., Житомирська обл. Рядовий. Загинув 06. 08.1944 р. Похований: Польща.
АНДРУХ Данило Захарович,1900 р. Рядовий. Загинув 28.01. 1943р. Похований: Ростовська обл.. Російська Федерація.
АНДРУХ Іван Григорович.1903 р. Рядовий. Помер 09.03. 1944 р. Похований: Тульська обл.. Російська Федерація.
АНДРУХ Михайло Гордійович.1892 р. Рядовий. Помер від ран 30.01.1944 0. Похований: Кіровоградська обл.
АНДРУХ Федір Федорович.1904 р. Рядовий. Загинув: лютий 1944 р.
АНДРУХ Яків Захарович,1918 р. Рядовий. Помер в полоні 15.09.1942р.
АНДРУХ Яків Йосипович, 1910 р. Рядовий. Помер від ран 10.03.1944 р. Похований: м. Кривий Ріг.
АНЕЙХУРИМОВ Арбетліт, 1905 р., Ферганська обл., Узбекистан. Мол. сержант. Загинув 18.09.1943 р. Похований: Полтавська обл.
АНИСИМОВ Георгій Олександрович, 1900 р., Миколаївська обл. Політрук. Помер від ран 30.03.1942 р. Похований: Харківська обл.
АНИСИМОВ Павло Арсентійович,1912 р., Ленінградська обл. Російська Федерація. Мол. лейтенант. Загинув у бою 20.01.1942 р. Похований: Донецька обл.
АНИЩЕНКО Іван Тимофійович,1907р. Сержант. Загинув: 21.07.1943 р. Похований: Ленінградська обл., Російська Федерація.
АНІСКЕВЦЕВ Андрій Олексійович. Гв. рядовий. Загинув: 18.07.1944 р. Похований: Волинська обл.
АНСИПН Яків Григорович, 1907 р. Рядовий. Помер від ран 10.04.1944 р. Похований: Одеська обл.
АНТОНЕНКО Григорій Андрійович, 1912 р. Мол. сержант. Загинув 28.01.1945 р. Похований: Польща.
АНТОНОВ Григорій Федорович, 1913 р. Рядовий. Загинув 15.11. 1943 р. Похований: Кіровоградська обл.
АНТОНОВ Яків Павлович,1903 р., Республіка Крим. Рядовий. Загинув 08.02.1945 р. Похований: Угорщина.
АРТЕМЕНКО Анатолій Матвійович, 1924 р. Гв. сержант. По¬мер від ран 21.03.1945 р. Похова¬ний: Угорщина.
АРТЕМЕНКО Олександр Юхимович, 1921 р. Лейтенант. Помер від ран 10.06.1943 р.
АРТЕМЕНКО Яків Євстахійович,1908 р. Помер від ран 24.01.1944 р. Похований: Нікопольський р-н.
АРХИПОВ Михайло Іванович, 1921 р., Рязанська обл., Російська Федерація. Рядовий. Загинув 29.11.1943 р. Похований: Кіровоградська обл.
АСАЄВ Джуман. 1923 р., Казахстан. Рядовий. Загинув 27.11.1944 р.
АФАНАСЕНКО Кирило Іванович, 1900 р. Рядовий. Загинув 29. 02.1944 р. Похований: Кіровоградська обл.
АХТИРЦЕВ Іван Артемович. Мол. лейтенант. Загинув 25.11. 1941 р. Похований: Сумська обл.

_________________
И не иначе...
 ^ Вверх ^  

Директор
Директор
Имя: Алекс
Аватара пользователя
Возраст: 37
С нами с:
Сообщений: 1322
Откуда: ☭ Софиевка
 Новое сообщениеДобавлено: 21 мар 2010, 11:01
-=Б=-


БАБЕНКО Василь Зіновійович,1912 р. Лейтенант. Загинув у бою 15.04.1945 р. Похований: Німеччина.
БАБЕНКО Віктор Андрійович, 1923 р. Лейтенант. Загинув у бою 26.11.1943 р. Похований: с. Менжинка,
БАБЕНКО Іван Артемович, 1902 р. Рядовий. Загинув у бою 25.11.1943 р. Похований: Кіро¬воградська обл.
БАБЕНКО Максим Григорович, 1904 р. Рядовий. Загинув у полоні 18.09.1944 р.
БАБИЧ Микола Григорович,1910 р. Рядовий. Загинув у бою 08. 03.1945 р. Похований: Німеччина.
БАБИЧ Михайло Якович, 1905 р. Рядовий. Помер у полоні 16.06. 1943 р.
БАДУН Максим Петрович,1901 р., Чернігівська обл. Рядовий. Загинув у бою 28.11.1943 р. Похований: с. Довгівка.
БАДУНЕНКО Яків Тимофійович,1910 р., Чернігівська обл. Рядовий. Загинув у бою 06.06.1944 р. Похований: Молдова.
БАЗАРНИЙ Василь Федорович, 1907 р. Лейтенант. Помер від ран 24.01.1943 р.
БАЗЮК Андрій Андрійович, 1925 р. Рядовий. Загинув у бою 07.12.1944 р. Похований: Угорщина.
БАЙРАКА Йосип Прокопович, 1903 р. Рядовий. Помер від ран 05.04.1942 р. Похований: Харківська обл.
БАЙРАЧЕНКО Микола Павлович, 1921р. Техн.-лейтенант. За¬гинув 17.10.1943 р. Похований: Курська обл., Російська Федерація.
БАКМАН Абрам Абрамович,1923 р. Рядовий. Загинув у бою 24.12.1942 р. Похований: Калузька обл. , Російська Федерація.
БАКУМЕЦЬ Олексій Семенович,1906 р. Мол. сержант. Загинув у бою 19.01.1944 р. Похований: Ленінградська обл., Російська Федерація.
БАКУШЕВ Степан Тимофійович, 1906 р. Рядовий. Загинув у бою 20.02.1942 р.
БАЛАБАС Ілля Іванович, 1924 р. Рядовий. Загинув у бою 02.04. 1943 р. Похований: Ленінградська обл., Російська Федерація.
БАЛАБАС Яків Ілліч, 1903 р., Кіровоградська обл. Рядовий. Загинув у бою 28.07.1944р. Похований: Молдова.
БАЛЬБУХА Максим Порфирович,1902 р. Рядовий. Помер від ран 06. 09.1944 р. Похований: Одеська обл.
БАРАН Фройм Липович, 1913 р., Казахстан. Капітан. Помер від ран 12.04.1944 р. Похований: Молдова.
БАРАНОВ Григорій Борисович,1925 р. Рядовий. Загинув у бою 12. 05.1944 р. Похований: Молдова.
БАРАНЦЕВ Сергій Михайлович,1899 р. Рядовий. Помер 21. 03.1944 р. Похований: м. Кривий Ріг.
БАРАНЮК Марко Улянович,1904 р., Житомирська обл. Рядовий. Загинув у бою 14.01.1945 р. Похований: Польща.
БАРАНЬКО Дмитро Іванович,1907р. Рядовий. Загинув у бою 16.06.1944 р.
БАРДИШ Яків Семенович,1906 р., Житомирська обл. Рядовий. Загинув у бою 14.11.1944 р. Похований: Угорщина.
БАРИШНИКОВ Олексій Андрійович, 1911 р., Казахстан. Лейтенант. Загинув у бою 27.02.1943 р.
БАРКОВСЬКИЙ Василь Амбросійович. 1924 р. Рядовий. Помер від ран 10.09.1943 р. Похований: Орловська обл., Російська Федерація.
БАРСУКОВ Костянтин Борисович,1900 р., Орловська обл., Російська Федерація. Рядовий. Загинув у бою 16.04.1944 р. Похований: Молдова.
БАСЕНКО Микита Васильович. Рядовий. Загинув у бою 05.12.1943 р. Похований: Нікопольський р-н.
БАСЕНКО Семен Спиридонович,1894 р. Рядовий. Помер від ран: липень 1944 р. Похований: Польща.
БАТАЄВ Федір Феоктистович. Рядовий. Загинув у бою 01.01.1944 р.
БАТРАК Йосип Прокопович,1903 р. Рядовий. Помер від ран 05. 04.1942р. Похований: Харківська обл.
БАТРАК Павло Костянтинович. Рядовий. Загинув у бою 28.02.1944 р. Похований: Криворізький р-н.
БАТРАЧЕНКО Митрофан Трохимович, 1907 р. Ст. лейтенант. Загинув у бою 16.03.1942 р. Похований: Ленінградська обл., Російська Федерація.
БАЧАЄВ Віктор Парфентійович. Мол. лейтенант. Загинув у бою 10.03.1943 р.
БАШКАТОВ Олексій Іванович,1915 р., Запорізька обл. Рядовий. Загинув 19.11.1944 р. Похований: Ростовська обл., Російська Федерація.
БЕБИХ Пилип Васильович.1894 р. Рядовий. Загинув у бою 20. 02.1944 р. Похований: Апостолівський р-н.
БЕЗЗУБЕНКО Семен Петрович, 1894 р., Харківська обл. Рядовий. Загинув у бою 07. 04.1944 р. Похований: Одеська обл.
БЕЗПАЛЬКО Іван Данилович. 1905 р. Рядовий. Загинув у бою 10.03.1944 р. Похований: Миколаївська обл.
БЕЗПАЛЬКО Микола Кіндратович. Сержант. Загинув 14.11.1943 р. Похований: Тверська обл.. Російська Федерація.
БЕЗПАЛЬКО Олександр Кіндратович. 1908 р. Сержант. Загинув у бою 26.05.1944 р. Похований: Молдова.
БЕРЕЗА Василь Іванович. 1907 р. Рядовий. Помер від ран 30.03.1944 р. Похований: м. Кривий Ріг.
БЕРЕЗА Єгор Єгорович.1921р.Лейтенант. Помер від ран 08.07.1943 р.
БЕРЕЗА Іван Максимович. Краснодарський край, Російська Федерація. Ст. лейтенант. Загинув у бою 25.04.1942 р.
БЕРЕЗА Петро Андрійович. 1918 р. Рядовий. Загинув у бою 06. 08.1941р.
БЕРЕЗА Прокіп Васильович. 1898р. Рядовий. Загинув у бою 27. 01.1945 р. Похований: Угорщина.
БЕРЕЗА Степан Володимирович, 1906 р. Сержант. Помер від ран 09.03.1944 р. Похований: Рівненська обл.
БЕРЕЗНЄВА Катерина Іванівна.1925 р., Луганська обл. Старшина. Загинула 03.03.1944 р. Похована: м. Кривий Ріг.
БЕРКАЧ Григорій Осипович, 1909 р. і Тверська обл. Сержант. Загинув у бою 15.04.1942 р. Похований: Тверська обл.. Російська Федерація.
БЕСАРАБ Макар Дамиронович, 1905 р. Рядовий. Загинув у бою 18.11.1943 р. Похований: Кіровоградська обл.
БЄЛАН Андрій Федорович,1920 р. Мол. лейтенант. Загинув у бою 23.07.1942 р. Похований: Ленінградська обл. . Російська Федерація.
БЄЛАН Антон Васильович
. 1906 о. Рядовий. Загинув у бою 13.11.1941 р. Похований: Республіка Крим.
БЄЛАНОВ Василь Семенович. 1906 р. Майор. Загинув у бою 23.03.1944 р. Похований: Литва.
БЄЛАНОВ Микола Саливонович. 1921 р. Мол. сержант. Загинув у бою 01.09.1943 р. Похований: Харківська обл.
БЄЛАНОВ Сергій Варфоломійович. 1903 р. Рядовий. Загинув у бою 17.01.1944р. Похований: с. Миколаївка.
БЄЛАШ Трохим Лук'янович. 1917 р. Рядовий. Загинув: жовтень 1944 р. Похований: Польща.
БЄЛАШ Якій Карпович. 1909 р. Загинув у бою 15.04.1944 р. Похований: Одеська обл.
БЄЛАШОВ Михайло Юхимович. 1921 р. Ст. лейтенант. Помер від ран 02.04.1945 р.
БЄЛИЙ Василь Архипович. 1903 р. Рядовий. Загинув 25.02.1944 р. По¬хований: Криворізький р-н.
БЄЛИЙ Василь Тихонович. 1926 р. Рядовий. Загинув у бою 09.03. 1945 р. Похований: Німеччина.
БЄЛИЙ Іван Іванович. 1923 р. Ст. сержант. Загинув у бою 02. 02. 1944 р. Похований: Ленінградська обл., Російська Федерація.
БЄЛИЙ Петро Никифорович. 1919 р. Капітан. Загинув у бою 25.07.1944 р. Похований: Курська обл.. Російська Федерація.
БЄЛИК Григорій Романович. 1917 о. Мол. лейтенант. Загинув 22.06.1942 р.
БЄЛИЦЬКИЙ Микола Савелійович, 1925 р. Рядовий. Загинув 01.02.1944 р. Похований: сел. Лошкарівка.
БЄЛОБОРОДЬКО Михайло Васильович, 1925 р. Рядовий. Загинув 28.07.1944 р. Похований: Польща.
ВЄЛОБРОВ Петро Пилипович.1911р, Рядовий. Загинув у бою 29. і 1944 р. Похований: Угорщина.
БЄЛОВ Микола Григорович.1914р., Запорізька обл. Рядовий, (Загинув у бою 13.07.1942 р. Похований: Тульська обл.. Російська Федерація.
БЄЛОЗЕР Іван Захарович, 1916 р. Рядовий. Загинув у бою 05.01.1944 р. Похований: П'ятихатський р-н.
БЄЛОКУРОВ Іван Михайлович.1921 р. Сержант. Загинув у бою 08.07.1942 р. Похований: Орловська обл.. Російська Федерація.
БЄЛОНОЖКА Василь Іванович. 1912 р. Рядовий. Помер від ран11.12.1941 р. Похований: Саратовська обл.. Російська Федерація
БЄЛОУС Василь Іванович. 1909 р. Рядовий. Загинув 29.11. 1943 ). Похований: смт Софіївка.
БЄЛОУС Іван Прохорович. 1913 р. Рядовий. Загинув 15.03.1944 р. По¬спішний: Миколаївська обл.
БЄЛОУС Петро Павлович, 1924 р Рядовий. Загинув 28.04.1944 р.
БЄЛОУС Семен Іванович, 1914 р. Рядовий. Загинув: січень 1944 р.
БЄЛОУС Степан Тарасович. 1907 р. Рядовий. Помер від ран 17.08.1942 р. Похований: Воронезька обл. . Російська Федерація
БЄЛОУС Феодосій Володимирович, 1908 р. Рядовий. Загинув у бою 21, 10.1942 р.
БЄЛОУС Юхим Пилипович. 1910 р. Рядовий. Загинув 03.02.1944 р. По¬хований: с. Веселе Поле.
БИРЮК Іван Іванович. Рядовий. Загинув 14.12.1943 р. Похований: Криворізький р-н.
БИСТРИЙ Савелій Гордійович. 1912р Рядовий. Загинув 13.01.1942 р.
БИСТРИЙ Федір Прокопович. Рядовий. Загинув 16.10.1943 р.
ВИЧКОВ Дмитро Лук'янович. 1909 р., Полтавська обл. Рядовий. Загинув: 03.01.1944 р.
БІЖОВЕЦЬ Іван Микитович. 1910 р. Рядовий. Загинув у бою 05.01.1944 р. Похований: Криворізький р-н.
БІЛАНОВ Іван Григорович.1910 р. Рядовий. Помер у полоні 18.07.1942 р.
БІРЗОВ Федір Семенович. 1917р., Херсонська обл. Сержант. Загинув у бою ЗО. 04.1945 р. Похований: Німеччина.
БІРМАН Шишим Мулейович. Рядовий. Загинув 07.03.1942 р. Похований: Ленінградська обл.. Російська Федерація.
БЛАГІННИХ Анатолій Євгенович. 1915 р., Пермська обл., Російська Федерація. Рядовий. Загинув 07.01.1944 р. Похований: районний меморіальний комплекс «Високе».
БЛАЖКО Прокіп Іванович. 1911 р. Рядовий. Загинув 08.04.1945 р. По¬хований: Німеччина.
БЛИЗНЮК Іван Григорович. 1896 р. Рядовий. Помер від ран29.12.1943 р. Похований: Солонянський р-н.
БЛИЗНЮК Кузьма Григорович,1900 р. Рядовий. Помер у полоні 30.12.1942 р.
БЛИЗНЮК Марко Григорович,1906 р. Капітан. Загинув у бою 04. 07.1941р. Похований: Ленінградська обл.. Російська Федерація.
БЛУДЕНКО Микита Юхимович. 1919 р. Ст. сержант. Загинув 22.06.1944 р.
БОБЕР Олексій Перфілійович. Мол. сержант. Помер від ран 02.09.1944 р. Похований: Польща.
БОВКУН Олексій Іванович, 1917 р. Рядовий. Помер від ран 17.01.1945 р. Похований: Угорщина.
БОВША Іван Іванович. 1916 р. Ст. сержант. Загинув 05.05.1943 р. Похований: Псковська обл.. Російська Федерація.
БОВША Сергій Захарович. 1909 р. Рядовий. Загинув 19.12.1943 р. Похований: с. Тарасівка.
БОГАН Григорій, 1915 р. Мол. сержант. Загинув 26.12.1944 р.
БОГАН Лука Іванович, 1910 р. Ст. сержант. Помер від ран 26.06.1942 р.
БОГАТИР Василь Купріянович, 1912р. Рядовий. Загинув 18.08.1944 р. Похований: Латвія.
БОГАТИР Іван Григорович, 1920 р. Рядовий. Загинув 22.11.1944 р. Похований: Югославія.
БОГАТИР Михайло Олексійович, 1908 р., Криничанський р-н. Рядовий. Загинув 19.11.1943 р. Похований: Кіровоградська обл.
БОГДАН Василь Леонтійович. Рядовий. Загинув: липень 1941 р.
БОГДАН Павло Федотович, 1911 р. Рядовий. Загинув 19.03.1944 р. Похований: Миколаївська обл.
БОГДАН Петро Пилипович, 1921 р. Рядовий. Загинув 09.12.1942 р.
БОГДАШОВ Петро Омелянович, 1920 р. Сержант. Загинув 23.11. 1944 р. Похований: Чехословаччина.
БОГОМОЛЬНИК Зусь Якович, 1912 р., Вінницька обл. Мол. політ-рук. Загинув у бою 09.07.1942 р.
БОГОСЛАВСЬКИЙ Йосип Наумович. Рядовий. Загинув у бою 22.11.1943 р. Похований: Республіка Крим.
БОГУН Григорій Іванович, 1915 р. Сержант. Загинув 26.12.1944 р. По¬хований: Угорщина.
БОЙКО Василь Єфремович. Рядовий. Загинув 04.03.1944 р. Похований: Гомельська обл., Білорусь.
БОЙКО Віктор Михайлович, 1920 р., Воронезька обл., Російська Федерація. Рядовий. Загинув у бою: березень 1944 р.
БОЙКО Йосип Петрович, 1911 р. Рядовий. Загинув у бою 16.10.1943 р. Похований: Запорізька обл.
БОЙКО Максим Олександрович, 1913 р. Рядовий. Загинув 30. 03.1944 р. Похований: Одеська обл.
БОЙКО Михайло Климович, 1914 р. Рядовий. Загинув 26.02. 1942 р. Похований: Харківська обл.
БОЙКО Олександр Васильович, 1911 р. Рядовий. Помер від ран 09.12.1944 р. Похований: Угорщина.
БОЙКО Петро Гаврилович. Рядовий. Загинув 28.01.1945 р. Похований: Угорщина.
БОЙКО Сергій Трохимович, 1895 р. Рядовий. Помер від ран 23.11.1943 р. Похований: Кіровоградська обл.
БОЙКО Феодосій Іванович, 1918 р. Рядовий. Загинув 03.04.1944 р. По¬хований: Одеська обл.
БОЙВАН Іван Микитович, 1911 р., Вінницька обл. Рядовий. Загинув у бою 03.03.1944 р. Похований: Широківський р-н.
БОЙЧЕНКО Трохим Іванович, 1909 р. Мол. сержант. Загинув: лютий 1945р. Похований: Німеччина.
БОКІЙ Петро Іванович. Рядовий. Загинув 25.03.1944 р. Похований: Миколаївська обл.
БОКІЙ Петро Гаврилович, 1908 р. Рядовий. Загинув 28.01.1945 р. По¬хований: Угорщина.
БОЛДИРЄВ Федір Іванович, 1914 р., Волгоградська обл., Російська Федерація. Рядовий. Загинув у бою 28.02.1944р. Похований: Криворізький р-н.
БОЛОТІН Лев Маркевич, 1907 р. Сержант. Загинув 12.03.1944 р. Похований: Апостолівський р-н.
БОНДАРЕНКО Василь Іванович, 1911 р. Рядовий. Загинув 23.12.1941р. Похований: Московська обл., Російська Федерація.
БОНДАРЕНКО Григорій Ілліч, 1920 р. Рядовий. Загинув у бою 06.03.1942 р. Похований: Ленінградська обл., Російська Федерація.
БОНДАРЕНКО Григорій Мойсейович, 1926 р. Сержант. Загинув 20.03.1945 р. Похований: Латвія.
БОНДАРЕНКО Іван Єфремович, 1895 р. Рядовий. Помер від ран у 1943 р. Похований: Солонянський р-н.
БОНДАРЕНКО Іван Федорович. Ст. лейтенант. Загинув у бою 24.01.1942 р.
БОНДАРЕНКО Йосип Карпович, 1916 р. Рядовий. Загинув у бою 23.02.1944 р. Похований: Криворізький р-н.
БОНДАРЕНКО Микола Федорович, 1913 р. Лейтенант. Загинув 10.04.1944 р.
БОНДАРЕНКО Олександр Купріянович, 1915 р. Рядовий. Загинув 26.01.1944 р.
БОНДАРЕНКО Семен Іванович, 1893 р. Рядовий. Помер від ран 10.03.1944 р. Похований: м. Кривий Ріг.
БОНДАРЕНКО Яків Іванович, 1913 р. Рядовий. Загинув 18.10. 1944 р. Похований: Латвія.
БОНДАРЧУК Федір Федорович, 1920 р. Лейтенант. Загинув 22.12.1944 р. Похований: Угорщина.
БОРГУН Іван Кузьмич, 1921 р. Сержант. Загинув 13.02.1942 р. Похований: Курська обл., Російська Федерація.
БОРГУН Федір Федорович. Рядовий. Загинув 06.12.1941 р.
БОРИДІН Дем'ян Кузьмич. Ст. сержант. Загинув 06.02.1942 р. Похований: Смоленська обл., Російська Федерація.
БОРИСЕНКО Макар Васильович, 1902 р. Рядовий. Помер від ран 01.04.1943 р. Похований: Краснодарський край, Російська федерація.
БОРИСОВ Микола Борисович, 1921р. Рядовий. Загинув 14.10. 1943 р. Похований: Запорізька обл.
БОРИСОВ Павло Георгійович, 1026 р. Рядовий. Загинув у бою 01,02.1044 р.
БОРИСОВ Федір Максимович, 1906 р., Брянська обл., Російська Федерація. Рядовий. Загинув 09,02.1044 р.
БОРМЕС Іван Сергійович, 1913 р Рядовий, Загинув 26.09.1942 р. Похований: Харківська обл.
БОРОВИК Андрій Григорович, 1922 р. Лейтенант Загинув 18.01.1944р.| Похований: Нікопольський район
БОРОВИК Іван П., 1923 р. Сержант. Загинув 03.12.1942 р.
БОРОВИК Олександр Созонович, 1924 р. Рядовий. Помер від ран 19.01.1944 р. Похований: Кіровоградська обл.
БОРОВИНСЬКИЙ Володимир Іохонович, 1924 р. Мол. лейтенант. Загинув 12.07.1943 р. Похований: Орловська обл., Російська Федерація.
БОРОЗНА Микола Кирилович, 1903 р. Рядовий. Помер від ран 27.10.1944 р. Похований: Румунія.
БОСЕНКО Микита Васильович. Рядовий. Загинув 05.12.1943 р. Похований: Нікопольський р-н.
БОСЮК Віктор Францевич, 1897 р. Рядовий. Загинув 09.01.1944 р. По¬хований: Солонянський р-н.
БОЧАН Іван Іванович, 1907 р. Рядовий. Загинув 04.11.1942 р.
БРАТАНЦЕВ Іван Йосипович, 1899 р. Рядовий. Помер від ран 22.11.1943 р. Похований: Кіровоградська обл.
БРЕУС Максим Дмитрович, 1901 р. Рядовий. Загинув 05.11.1944 р. Похований: Угорщина.
БРИШВІН Давид Самуїлович. Рядовий. Загинув 26.09.1943 р. Похований: Київська обл.
БРОНФЕКТРІНКЕР Лев Соломонович, 1920 р. Ст. лейтенант. За¬гинув 07.07.1944 р. Похований: Румунія.
БУГАЙ Василь Іванович, 1897 р. Рядовий. Загинув 29.03,1945 р. Похований: Німеччина.
БУГАЙ Іван Андрійович, 1918 р. Мол. лейтенант. Загинув 23.01. 1945 р.
БУГАЙ Марко Петрович. Лейтенант. Помер від ран 30.09.1944 р. Похований: Латвія.
БУГАЙ Микита Карпович, 1898 р. Рядовий. Загинув 15.12.1944 р. Похований: Угорщина.
БУГАЙ Павло Іларіонович, 1910 р. Рядовий. Загинув 18.02.1944 р. По¬хований: Апостолівський р-н.
БУГАЙ Семен Антонович, 1908 р. Рядовий. Загинув 29.12.1943 р.
БУГАЙ Тимофій Трифонович, 1903р. Рядовий. Загинув 18.11.1943 р. Похований: Кіровоградська обл.
БУГАЙОВ Савелій Федорович, 1904р. Рядовий. Загинув 14.03. 1942 р. Похований: Донецька обл.
БУДЬ Іван Данилович, 1917 р. Рядовий. Загинув 03.04.1944 р. Похований: Одеська обл.
БУЛИГІН Григорій Григорович,1924 р. Рядовий. Загинув 19.03.1944 р. Похований: Одеська обл.
БУЛЬБА Михайло Якович, 1906 р. Рядовий. Загинув 26.03.1945 р. По¬хований: Угорщина.
БУЛЬБИЛОВ Юхим Семенович, 1914 р., Запорізька обл. Рядовий. Загинув 09.12.1944 р. Похований: Югославія.
БУРГАР Михайло Максимович, 1907 р. Рядовий. Загинув 20.11.1941р.
БУРГАР Петро Євдокимович, 1918р. Рядовий. Загинув 18.01.1945р. Похований: Польща.
БУРЛАЧЕНКО Василь Самійлович. 1918 р. Рядовий. Загинув 20.03. 1944 р. Похований: Одеська обл.
БУРЯ Володимир Іванович. 1900 р. Рядовий. Загинув 10.12. 1944 р. Похований: Румунія.
БУРЯК Максим Веремійович. 1900 р., П'ятихатський р-н. Рядовий. Загинув 04.02.1944 р. Похований: с. Жовте.
БУРЯНСЬКИЙ Тихін Іванович, 1904 р., Харківська обл. Рядовий. Загинув у бою 05.06.1944 р.
БУТВИН Йосип Захарович, 1913 р., Чернігівська обл. Мол. командир. Загинув 29.02.1944 р. Похований: Апостолівський р-н
БУТКО Іван Миколайович, 1907 р., Донецька обл. Старшина. Загинув 18.04.1944 р. Похований: Молдова.
БУХАНЕЦЬ Роман Йосипович, 1904 р. Рядовий. Помер від ран 14.09. 1943 р. Похований: Донецька обл.
БУЦ Василь Степанович, 1922 р. Рядовий. Помер від ран 09.03. 1942 р. Похований: Ростовська обл., Російська Федерація.
БУЦ Іван Семенович. 1914 р. Рядовий. Загинув. 20.07.1943 р. Похований: Луганська обл.
БУЦ Сергій Мойсейович, 1916 р. Ст. лейтенант. Загинув 03.11.1943 р. Похований: Республіка Крим.
БУЦ Степан Степанович, 1919 р. Рядовий. Загинув 15.07.1943 р. Похований: Калузька обл.. Російсь¬ка Федерація.
БУЦМАН Семен Бенціонович, 1910 р., Саратовська обл., Російська Федерація. Мол. командир. Загинув 02.04.1942 р. Похований: Ленінградська обл.. Російська Федерація.
БЯЧКОВСЬКИЙ Сильвестр Петрович. Рядовий. Помер від ран 22.07.1944 р. Похований: Волинська обл.

_________________
И не иначе...
 ^ Вверх ^  

Директор
Директор
Имя: Алекс
Аватара пользователя
Возраст: 37
С нами с:
Сообщений: 1322
Откуда: ☭ Софиевка
 Новое сообщениеДобавлено: 04 апр 2010, 15:50
-=В=-


ВАРВАРОВ Марко Григорович,1902 р.. Апостолівський р-н. Рядовий. Загинув: листопад 1943р.
ВАРОНОВ Тимофій Онисимович, 1909 р. Рядовий. Загинув 09. 10.1941р. Похований: Харківська обл.
ВАРУШКІН Олексій Васильович, 1900 р. Рядовий. Помер від ран 23.03.1944 р. Похований: м. Дніпродзержинськ.
ВАСЕЦЬКИЙ Іван Якович, 1917 р. Лейтенант. Загинув 07.11.1942 р. Похований: Північна Осетія, Російська Федерація.
ВАСЕЦЬКИЙ Тимофій Прохорович, 1909 р. Рядовий. Загинув 03.03.1942 р. Похований: Харківська обл.
ВАСИЛЕНКО Іван Іванович, 1920 р.. Полтавська обл. Рядовий. Загинув 03.04.1944 р. Похований: Одеська обл.
ВАСИЛЕЦЬ Андрій Леонтійович. 1913 р. Матрос. Загинув у 1942 р.
ВАСИЛЕЦЬ Іван Андрійович. 1911 р. Рядовий. Загинув 26.07. 1942 р. Похований: Ростовська обл., Російська Федерація.
ВАСИЛЕЦЬ Микола Павлович. 1925 р. Рядовий. Загинув 03.03. 1044р. Похований: Криворізький р-н.
ВАСИЛЕЦЬ Петро Антонович, 1010 р. Рядовий. Загинув 04.04. 1045р. Похований: Чехословаччина.
ВАСИЛЕЦЬ Саливон Карлович 1913 р. Рядовий. Загинув 23. 00.1942 р. Похований: Краснодарський край, Російська Федерація.
ВАСИЛЕЦЬ Степан Семенович, 1924 р. Рядовий. Загинув 20.12.1942р. Похований: Ростовська обл., Російська Федерація.
ВАСИЛЕЦЬ Тарас Олександрович, 1907 р. Рядовий. Помер від ран 04.03.1944 р. Похований: м. Кривий Ріг
ВАСИЛЬЄВ Олексій Миколайович. Сержант. Загинув 18.07.1944 р. Похований: Орловська обл., Російська Федерація.
ВАСИЛЬЧЕНКО Григорій Михайлович, 1923 р. Рядовий. Помер під ран 15.05.1944 р. Похований: Мопдова.
ВАСИЛЬЧЕНКО Костянтин Сергійович, 1900 р. Рядовий. Загинув у бою 08.03.1944 р. Похований: Миколаївська обл.
ВАСИЛЬЧЕНКО Лаврентій Матвійович, 1913 р. Рядовий. Помер у полоні 18.12.1942 р.
ВАСИЛЬЧЕНКО Марко Якович. 1926 р. Рядовий. Загинув 12.05.1945 р. Похований: Австрія.
ВАСИЛЬЧЕНКО Михайло Іванович, 1026 р. Рядовий. Загинув 28. 04.1045 р. Похований: Німеччина.
ВАСИЛЬЧЕНКО Олексій Михайлович, 1913 р. Ст. сержант. Помер мід ран 03.08.1944 р. Похований: Естонія.
ВАСИЛЬЧЕНКО Пантелій Якович, 1917 р. Мол. лейтенант. Загинув ЯЗ. 12.1942 р. Похований: Воронезька обл.. Російська Федерація.
ВАЩЕНКО Василь Миколайович, 1925 р. Гв. рядовий. Загинув 30.10.1944 р. Похований: Литва.
ВАЩЕНКО Давид Потапович, 1912 р. Рядовий. Загинув 17.01.1942 р. Похований: Ростовська обл., Російська Федерація.
ВАЩЕНКО Іван Степанович, 1923 р. Лейтенант. Загинув 21.11. 1944 р. Похований: Угорщина.
ВАЩЕНКО Микита Потапович, 1909 р. Гв. рядовий. Загинув 17.02. 1944 р. Похований: Апостолівський р-н.
ВАЩЕНКО Олександр Іванович,1918 р. Рядовий. Загинув 13.01.1944 р. Похований: Білорусь.
ВАЩЕНКО Омелян Данилович,1908 р. Рядовий. Загинув 28.01.1945 р. Похований: Польща.
ВАЩЕНКО Степан Овдійович. 1914 р. Рядовий. Загинув 16.04.1943 р.
ВАЩЕНКО Тарас Маркович, 1911 р. Рядовий. Загинув 18.07.1941р.
ВДОВИЧЕНКО Павло Юхимович, 1912р. Мол. сержант. Загинув 22.08.1944 р. Похований: Молдова.
ВЕЛИКИЙ Іван Іларіонович, 1912 р. Рядовий. Помер від ран 17.11. 1943р. Похований: Кіровоградська обл.
ВЕЛИКОЖОН Іван Автономович, 1905р., Кіровоградська обл. Рядовий. Загинув 19.12.1943 р. По¬хований: Кіровоградська обл.
ВЕЛИЧКО Дмитро Іларіонович, Рядовий. Помер від ран 03.12.1943 р. Похований: с. Райполе.
ВЕЛИЧКОВСЬКИЙ Михайло Григорович, 1917 р. Рядовий. Загинув 08.01.1944 р. Похований: Кіровог¬радська обл.
ВЕНГЕР Володимир Леонтійович, 1907р. Рядовий. Загинув 08. 04.1944 р. Похований: Молдова.
ВЕНГЕР Іван Михайлович, 1921р. Мол. сержант. Загинув 15.11.1943 р. Похований: Кіровоградська обл.
ВЕНГЕР Микола Мартинович. 1917 р. Сержант. Загинув 14.01.1943 р. Похований: Тверська обл., Російська Федерація.
ВЕРБЕНЕЦЬ Василь Гордійович, 1906 р. Рядовий. Загинув 17.04.1944 р. Похований: Молдова.
ВЕРБОВИЙ Іван Миколайович, Рядовий. Помер від ран 24.12. 1943 р. Похований: Кемеровська обл., Російська Федерація.
ВЕРНИЦЬКИЙ Юхим Петрович, 1923 р. Рядовий. Загинув 13.08.1943 р. Похований: Запорізька обл.
ВЕРЦОВ Георгій Якович, 1906 р.Рядовий. Помер від ран 14.02.1944 р. Похований: м. Дніпропетровськ.
ВЕСЛОУЗОВ Михайло Сидорович, 1912 р. Рядовий. Помер від ран 13.04.1944 р. Похований: Одеська обл.
ВИБОРНИЙ Микола Омелянович, 1903 р. Рядовий. Помер від ран 18.07.1944 р. Похований: Гомельська обл, Білорусь.
ВИБОРНИЙ Хома Павлович, 1907 р. Рядовий. Помер від ран 02.01.1945 р. Похований: Угорщина.
ВИННИК Федір Мефодійович, 1916 р., Омська обл., Російська Федерація. Матрос. Загинув: жовтень 1941 р.
ВИННИЦЬКИЙ Михайло Іванович, 1904 р. Рядовий. Помер від ран 19.04.1944 р. Похований: Тернопільська обл.
ВИНИЧЕНКО Павло Миколайович, 1917 р., Криничанський р-н. Рядовий. Загинув 22.10.1944 р.
ВИНЧЕНКО Роман Дем'янович. 1907 р. Рядовий. Загинув 04.04. 1944 р. Похований: Одеська обл.
ВИШАРЕНКО Йосип Васильович, 1913 р. Рядовий. Загинув 14. 04.1944 р. Похований: Одеська обл.
ВИШНЕВЕЦЬКИЙ Петро Савелійович, 1921 р. Рядовий. Помер від ран 21.02.1944 р. Похований: м. Дніпропетровськ.
ВИШНЕВИЦЬКИЙ Логвин Романович, 1899 р. Рядовий. Загинув 17.07.1942 р.
ВЛАДЕЙЧЕНКО Лука Якович, Рядовий. Загинув у бою 03.03.1944 р. Похований: Кіровоградська обл.
ВЛАДИЧЕНКО Павло Спиридонович, 1899 р. Рядовий. Помер від ран 04.06.1942 р. Похований: Тверська обл., Російська Федерація.
ВЛАСОВЕЦЬ Данило Микитович, 1895 р. Рядовий. Загинув 06.03.1944 р. Похований: Криворізький р-н.
ВОВК Онуфрій Іванович, 1912 р., Апостолівський р-н. Сержант. Загинув 29.04.1944 р. Похований: Молдова.
ВОГАН Лука Іванович, 1918 р. Ст. сержант. Помер від ран 26.06. 1942 р. Похований: Луганська обл.
ВОДОП'ЯН Дмитро Володимирович, 1902 р. Рядовий. Загинув 27.02.1942 р.
ВОЗМЕТАЙЛЕНКО Михайло Ти-хонович, 1896 р. Рядовий. Загинув 24.03.1942 р. Похований: Харківська обл.
ВОЙКО Іван Давидович, 1914 р. Рядовий. Загинув 16.10.1944 р. Похований: Югославія.
ВОЙНШТОК Матвій Павлович,1915 р. Лейтенант. Загинув 17.09. 1942 р. Похований: Волгоградська обл., Російська Федерація.
ВОЙТОВИЦЬКИЙ Ілля Пимонович,1902 р. Рядовий. Загинув 10. 05.1942 р.
ВОЛИК Григорій Євтихійович, 1918 р. Сержант. Загинув: травень 1944 р. Похований: Запорізька обл.
ВОЛИК Олексій Макарович,1916 р. Рядовий. Загинув 01.12.1944 р. Похований: Угорщина.
ВОЛКОВ Андрій Якимович, 1918 р., Юр'ївський р-н. Лейтенант. Загинув 19.06.1944 р.
ВОЛКОВ Віктор Семенович, 1920 р., Кіровоградська обл. Старшина. Помер від ран 22.11.1942 р. Похований: Калмикія, Російська Федерація.
ВОЛОСОК Микола Павлович, 1918 р. Рядовий. Помер від ран 03.04.1945 р. Похований: Польща.
ВОЛОСНИХ Василь Володимирович, 1915 р., Тамбовська обл., Російська Федерація. Рядовий. Загинув 23.08.1944 р. Похований: Молдова.
ВОЛЧОК Юліан Семенович. Рядовий. Загинув 23.01.1945 р. Похований: Угорщина.
ВОЛЧУК Євген Йосипович, 1923 р. Рядовий. Загинув 31.01. 1945 р. Похований: Німеччина.
ВОЛОШИН Іван Олексійович, 1913 р. Рядовий. Загинув 23.03. 1942 р. Похований: Донецька обл.
ВОЛОШИН Омелян Андрійович,1907 р. Рядовий. Загинув 21.11.1943 р. Похований: Криничанський р-н.
ВОЛОШИН Павло Панасович,1904 р. Рядовий. Загинув 10.02. 1944 р. Похований: Хмельницька обл. ВОЛОШКА Федір Никифорович, 1918 р. Гв. рядовий. Загинув 27.11.1942 р. Похований: Тверська обл., Російська Федерація.
ВОРІН Михайло Сисойович, 1896 р. Рядовий. Загинув 05.05. 1044 р. Похований: Румунія.
ВОРОБЙОВ Василь Миколайович, 1922 р. Рядовий. Загинув 10.06.1942 р. Похований: Харківськії обл.
ВОРОБЙОВ Дмитро Трохимович, 1912 р., Орловська обл., Російська Федерація. Гв. сержант. Загинув 16.09.1944 р. Похований: Румунія.
ВОРОБЙОВ Петро Володимирович, 1912 р. Старшина. Загинув 00.10.1944 р. Похований: Болгарія.
ВОРОБЙОВ Сергій Калинович,1908 р. Рядовий. Загинув 14.07.1943 р. Похований: Орловська обл., Російська Федерація.
ВОРОЖКО Микола Іванович, 1915 р., м. Кривий Ріг. Рядовий. Загинув 02.09.1944 р. Похований: Румунія.
ВОРОНЕНКО Степан Андрійович, 1914 р., Кіровоградська обл. Рядовий. Загинув 06.10.1941 р. Похований: Смоленська обл., Російська Федерація.
ВОРОНІН Іван Тарасович, 1923 р. Сержант. Загинув: жовтень 1942 р
ВОРОНЬКО Олексій Петрович, 1913 р. Рядовий. Помер від ран 26.01.1945 р. Похований: Німеччина.
ВОЩИНА Данило Вавилович, 1896 р., Сумська обл. Рядовий. Загинув 15.02.1945 р. Похований: Німеччина.
ВОЩИНА Іван Юхимович, 1909 р. Рядовий. Загинув: лютий 1944 р. Похований: с. Андріївка.
ВОЩИНА Федір Андрійович,1916 р. Рядовий. Помер від ран 16.11.1943 р. Похований: П'ятихатський р-н.
В'ЮНИК Григорій Онисимович, 1908 р. Рядовий. Загинув 22.11. 1944 р. Похований: Угорщина.
В'ЮЧКОВ Олександр Семенович. Помер від ран 29.12.1941 р.

_________________
И не иначе...
 ^ Вверх ^  

Директор
Директор
Имя: Алекс
Аватара пользователя
Возраст: 37
С нами с:
Сообщений: 1322
Откуда: ☭ Софиевка
 Новое сообщениеДобавлено: 04 апр 2010, 16:29
-=Г=-


ГАЖИМАН Михайло Федорович, 1911 р. Рядовий. Загинув 24. 04.1944 р. Похований: Молдова.
ГАЙДАР Іван Павлович, 1923 р. Сержант. Загинув 07.07.1942 р. Похований: Орловська обл., Російська Федерація.
ГАЙДУК Іван Кирилович, 1919 р. Рядовий. Загинув 16.06.1943 р. Похований: Краснодарський край, Російська Федерація.
ГАЙДУК Петро Омелянович, 1906 р. Рядовий. Помер від ран їй. 02.1944 р. Похований: сел. Лошкарівка
ГАЙДАШ Іван Васильович, 1923 р. Рядовий. Загинув 13.02. 1942 р. Похований: Донецька обл.
ГАЛЕТА Тихін Васильович, 1905 р. Рядовий. Загинув у бою 20.05. 1942 р. Похований: Харківська обл.
ГАЛИНКІН Григорій Никифорович, 1925 р. Гв. ст. сержант. Помер від ран 01.01.1945 р. Похований: Угорщина.
ГАЛЬДБЕРГ Іон Якович. Загинув 14.10.1943 р. Похований: Запорізька обл.
ГАНАСЮК Володимир Іванович, м. Дніпропетровськ. Рядовий. Загинув 19.09.1944 р.
ГАНЖУЛА Федір Григорович,1924 р., Кіровоградська обл. Рядовий. Загинув 02.02.1944 р. Похований: с. Нововітебське.
ГАПОН Андрій Андрійович. Рядовий. Загинув 26.11.1944 р.
ГАПЧИЧ Микола Панасович, 1921 р., Межівський р-н. Мол. лейтенант. Загинув у бою 19.07.1942 р. Похований: Орловська обл., Російська Федерація.
ГАРАГУЛЯ Іван Ількович, 1908 р. Старшина. Загинув: березень 1945 р. Похований: Полтавська обл.
ГАРАНІН Олексій Федорович,1920 р. Рядовий. Загинув 09.08.1944 р. Похований: Білорусь.
ГАРМАШ Павло Хомич, 1921 р. Сержант. Загинув 29.01.1943 р. Похований: Ленінградська обл., Російська Федерація.
ГАСАЛО Платон Пилипович,1906 р. Рядовий. Помер від ран 30.11.1944 р. Похований: Югославія.
ГАЦЕНКО Яків Павлович, 1897 р. Рядовий. Загинув 29.03.1944 р. Похований: Одеська обл.
ГВОЗДИК Петро Артемович.1902 р. Єфрейтор. Загинув 31.01.1945 р. Похований: Угорщина.
ГВОЗДИК Федір Артемович. Єфрейтор. Загинув 31.01.1945 р. Похований: Угорщина.
ГЕЖИХОЗ Тихін Терентійович, 1923 р. Рядовий. Помер від ран 03.01.1945 р. Похований: Латвія.
ГЕНДЕЛЬМАН Лейба Хаїмович, 1895 р. Рядовий. Загинув 20.01. 1942 р. Похований: Харківська обл.
ГЕРАСИМЕНКО Петро Дорофійович, 1925 р. Рядовий. Помер від ран 25.03.1944 р. Похований: Широківський р-н.
ГЕРАСИМЧУК Георгій Васильович, 1922 р., Житомирська обл. Рядовий. Загинув 03.03.1944 р. Похований: Широківський р-н.
ГЕРАЩЕНКО Хома Тимофійович. Рядовий. Загинув 07.02.1944 р. Похований: Апостолівський р-н.
ГЕХТ Ісаак Мойсейович. Рядовий. Загинув 13.02.1943 р. Похований: Ростовська обл., Російська Федерація.
ГИРИК Максим Леонтійович, 1912 р., Кіровоградська обл. Рядовий. Загинув 11.12.1943 р. Похований: Кіровоградська обл.
ГЛАДИР Микола Петрович, 1915 р. Рядовий. Загинув 31.07.1944 р. Похований: Латвія.
ГЛАДУШ Іван Григорович, 1910 р. Старшина. Загинув 12.10.1944 р. Похований: Литва.
ГЛАДУШ Іван Степанович, 1919 р. Сержант. Загинув у бою 20. 01.1944 р. Похований: Ленінградська обл., Російська Федерація.
ГЛАДУШ Олексій Семенович,1920 р. Рядовий. Помер від ран 11.02.1944 р. Похований: Саратовська обл., Російська Федерація.
ГЛАДУШ Семен Дмитрович,1899 р. Рядовий. Загинув 13.02.1944 р. Похований: Апостолівський р-н.
ГЛАЗУНОВ Антон Єлизарович.1902 р. Сержант. Загинув 09.03.1945 р. Похований: Німеччина.
ГЛОБА Григорій Тимофійович, 1925 р. Рядовий. Помер від ран 05. 05.1945 р. Похований: Німеччина.
ГЛУХОВ Єгор Степанович. Рядовий. Помер від ран 22.07.1943 р. Похований: Волгоградська обл., Російська Федерація.
ГЛУШАНКОВ Хуна Якович, 1916 р. Майор. Загинув 22.10.1944 р. Похований: Молдова.
ГЛУЩЕНКО Григорій Якимович, 1916 р. Рядовий. Загинув 20.03. 1944 р. Похований: Одеська обл.
ГНАПИ Ейзер Мойсейович,1909 р. Ст. сержант. Загинув 19.11. 1944 р. Похований: Латвія.
ГНАТУЩЕНКО Дмитро Андрійович,1919 р. Рядовий. Загинув 15.10.1944 р. Похований: Угорщина.
ГОВОРОВ Михайло Пилипович.Старшина. Помер від ран 20.04.1945 р. Похований: Австрія.
ГОВОРУХА Василь Якович, 1925 р. Рядовий. Помер від ран 10.01. 1944 р. Похований: с. Любимівка.
ГОДОВАС Михайло Степанович, 1901 р. Рядовий. Загинув 09. 04.1945 р.
ГОДЯЦЬКИИ Григорій Андрійович, 1913 р. .Саратовська обл., Російська Федерація. Рядовий. Помер від ран 22.12.1942 р. Похований: Ростовська обл., Російська Федерація.
ГОЙХМАН Абрам Борисович, 1896 р. Рядовий. Загинув 01.03.1942 р.
ГОЛІВЕЦЬ Григорій Григорович. Рядовий. Загинув 16.03. 1945 р. Похований: Німеччина.
ГОЛОВАНЬ Володимир Федотович,1910р. Рядовий. Загинув 26.01.1944 р.
ГОЛОВАНЬ Дмитро Петрович,1902 р. Рядовий. Помер у полоні 22.02.1944 р.
ГОЛОВАНЬ Микола Петрович,1909 р. Рядовий. Помер від ран 06. 07.1944 р. Похований: Молдова.
ГОЛОВАНЬ Омелян Іванович, 1898 р. Рядовий. Загинув 20. 07. 1944р.Похований: Калінінградська обл., Російська Федерація.
ГОЛОВАНЬ Павло Васильович,1900 р. Рядовий. Загинув 12.02. 1945 р. Похований: Німеччина.
ГОЛОВАЦЬКИЙ Терентій Сидорович, 1905 р. Рядовий. Загинув: вересень 1941 р.
ГОЛОВІН Михайло Юхимович, 1899 р. Рядовий. Загинув 24.01.1944 р. Похований: Кіровоградська обл.
ГОЛОВКІН Михайло Петрович,1903 р. Мол. сержант. Загинув 18.03.1943 р. Похований: Курська обл., Російська Федерація.
ГОЛОВКО Андрій Петрович, 1914 р. Сержант. Загинув 18.08.1945 р.
ГОЛОВКО Антон Олександрович,1903 р. Рядовий. Загинув 18. 02.1943 р.
ГОЛОВКО Василь Олександрович, 1913 р. Рядовий. Помер від ран 11.12.1943 р. Похований: Верхньодніпровський р-н.
ГОЛОВКО Гордій Микитович, 1899 р. Рядовий. Загинув 14.12.1943 р. Похований: Кіровоградська обл.
ГОЛОВКО Дмитро Абрамович,1900 р. Рядовий. Загинув 26.08.1943 р. Похований: Курська обл., Російська Федерація.
ГОЛОВКО Федір Матвійович. 1905 р., Житомирська обл. Рядовий. Загинув 03.08.1944 р. Похований: Польща.
ГОЛОВКО Федос Пилипович, 1903 р., Сумська обл. Сержант. Помер від ран 26.10.1944 р. Похований: Польща.
ГОЛОВЧЕНКО Іван Петрович.1918 р. Рядовий. Загинув 22.03.1944 р. Похований: Миколаївська обл.
ГОЛОСОК Микола Павлович, 1918 р. Старшина. Помер від ран 03.04.1945 р.
ГОЛОТА Семен Семенович,1897 р. Рядовий. Помер від ран 14.02.1942 р.
ГОЛУБ Іван Сидорович, 1919 р. Рядовий. Загинув 21.02.1942 р. Похований: м. Санкт-Петербург, Російська Федерація.
ГОЛУБЄВ Павло Семенович,1915 р., Луганська обл. Рядовий. Загинув 05.12.1943 р. Похований: Нікопольский р-н.
ГОЛУБОВСЬКИЙ Олександр Іванович, 1920 р. Рядовий. Загинув у полоні 13.10.1942 р.
ГОНДУЛЕНКО Григорій Вікторович, 1916р. Мол. сержант. Загинув 02.06.1944 р. Похований: Ленінградська обл., Російська Федерація.
ГОНЗУР Григорій Костянтинович, 1926 р. Мол. сержант. Загинув 23.04.1945 р. Похований: Чехословаччина.
ГОНЧАРЕНКО Іван Григорович,1916 р. Сержант. Загинув 30.03.1944 р. Похований: Одеська обл.
ГОНЧАРЕНКО Павло Прокопович, 1912 р. Рядовий. Загинув 26.03.1942 р. Похований: Харківська обл.
ГОНЧАРОВ Віктор Харитонович, 1898 р. Рядовий. Загинув 10.04.1942 р. Похований: Тверська обл., Російська Федерація.
ГОНЧАРОВ Микола Степанович,1924 р. Рядовий. Загинув 01.05.1945 р. Похований: Німеччина.
ГОНЧАРОВ Петро Іванович,1923 р. Мол. лейтенант. Помер від ран 29.01.1945 р. Похований: Німеччина.
ГОРБ Андрій Пантелійович,1898 р. Рядовий. Загинув 01.01. 1944 р.
ГОРБ Григорій Федорович, 1919 р. Лейтенант. Загинув 11.01.1943 р. Похований: Тверська обл., Російська Федерація.
ГОРБ Онисим Григорович, 1909 р. Рядовий. Загинув 09.02.1943 р. Похований: Харківська обл.
ГОРБ Пилип Григорович, 1910 р. Рядовий. Помер від ран 02.02.1944 р. Похований: с. Катеринівка.
ГОРБАНЬ Василь Якимович,1902 р. Рядовий. Загинув 27.11.1943 р. Похований: Покровський р-н.
ГОРБАНЬ Костянтин Родіонович, 1901 р. Рядовий. Загинув 12.05.1942 р. Похований: Харківська обл.
ГОРБАНЬ Микола Свиридович1908 р. Рядовий. Загинув 01.03.1944 р. Похований: Криворізький р-н.
ГОРБАТЮК Іван Григорович, 1910 р. Рядовий. Помер від ран 27.11.1943 р. Похований: Покровський р-н.
ГОРБАТЮК Яків Григорович, 1912 р. Рядовий. Загинув 12.12.1944 р. Похований: Румунія.
ГОРБАТЬКО Костянтин Романович, Полтавська обл. Рядовий. Загинув 04.04.1944 р. Похований: Одеська обл.
ГОРБЕНКО Артем Іванович. Рядовий. Загинув 12.02.1945 р. Похований: Польща.
ГОРБЕНКО Влас Петрович, 1900 р. Рядовий. Загинув 28.03. 1944 р. Похований: Миколаївська обл.
ГОРБЕНКО Іван Дмитрович,1919 р. Лейтенант. Загинув 20.07. 1944 р. Похований: Латвія.
ГОРБЕНКО Іван Кирилович,1919 р. Рядовий. Загинув: листопад 1944 р. Похований: Угорщина.
ГОРБЕНКО Іван Михайлович,1922 р. Сержант. Загинув 08.08. 1943 р. Похований: Смоленська обл., Російська Федерація.
ГОРБЕНКО Іван Никонович,1918 р. Рядовий. Загинув 05.04.1942 р. Похований: Тверська обл., Російська Федерація.
ГОРБЕНКО Олександр Федорович, 1912 р. Рядовий. Загинув 05.07.1942 р. Похований: Тульська обл., Російська Федерація.
ГОРБЕНКО Олексій Йосипович,1914 р. Рядовий. Загинув 16.04. 1944 р. Похований: Молдова.
ГОРДІЄНКО Іван Андрійович,1914р. Рядовий. Загинув 06.08.1941р.
ГОРДІЙЧУК Купріян Корнійович, 1894 р. Рядовий. Загинув 23. 06.1944 р. Похований: Молдова.
ГОРДОН Григорій Давидович, 1922 р. Лейтенант. Помер від ран 10. 05.1942 р. Похований: Ленінградська обл., Російська Федерація.
ГОРЕЛИК Рувим Лазарович,1918 р. Політрук. Загинув у 1941 р.
ГОРНИЦЬКИЙ Абрам Ісаакович,1911 р. Лейтенант. Загинув 08.01.1943 р. Похований: Ростовська обл., Російська Федерація.
ГОРНИЦЬКИЙ Наум Ісаакович,1911 р. Ст. лейтенант. Загинув 10.08.1943 р. Похований: Ростовська обл., Російська Федерація.
ГОРОЖАНИН Олексій Захарович. Рядовий. Помер від ран: лютий 1944 р. Похований: Верхньодніпровський р-н.
ГОРЬОВИЙ Дмитро Петрович,1905 р. Старшина. Загинув 18.06.1943 р. Похований: Краснодарський край, Російська Федерація.
ГОРЯЩЕНКО Василь Олександрович, 1923 р. Лейтенант. Загинув 22.05.1944 р. Похований: Молдова.
ГОРЯЩЕНКО Пантелій Михайлович, 1909 р. Рядовий. Загинув 19.01.1945 р. Похований: Польща.
ГОРЯЩЕНКО Федір Максимович, 1908 р. Рядовий. Загинув 17. 02.1942 р. Похований: Ленінградська обл., Російська Федерація.
ГОСАЛО Василь Архипович,1914 р. Рядовий. Загинув 23.07.1944 р. Похований: Молдова.
ГОСАЛО Данило Іванович,1911 р. Рядовий. Загинув: лютий 1944 р. Похований: Апостолівський р-н.
ГОСАЛО Іван Самсонович, 1914 р. Рядовий. Загинув 14.02. 1944 р. Похований: Апостолівський р-н.
ГРАНОВСЬКИЙ Дмитро Абрамович,1904 р. Рядовий. Загинув 14.04.1944 р. Похований: Одеська обл.
ГРЕБЕНЮК Олексій Олексійович, 1925 р. Рядовий. Загинув 16.07.1944 р. Похований: Волинська обл.
ГРЕЧКІН Володимир Якович, 1908 р. Рядовий. Загинув 07.12.1943 р. Похований: Кіровоградська обл.
ГРЕЧКО Павло Павлович, 1908 р. Рядовий. Загинув 23.08.1944 р. Похований: Румунія.
ГРИГОРЕНКО Іван Олексійович,1906 р. Рядовий. Помер від ран 02.07.1944 р. Похований: Білорусь.
ГРИГОРЕНКО Олександр Андрійович, 1904р. Рядовий. Помер під ран 25.03.1944 р. Похований: с. Авдотівка.
ГРІНБЕРГ Лев Йосипович, 1904 р., Хмельницька обл. Рядовий. Загинув: липень 1941 р.
ГРИШАЄВ Микола Дмитрович,1905 р. Рядовий. Загинув 10.04.1944 р. Похований: Одеська обл.
ГРИШЕНЦЕВ Пилип Семенович, 1897 р. Рядовий. Помер від ран 11.12.1943 р. Похований: Кіровоградська обл.
ГРИШЕНЦОВ Михайло Захарович, 1917 р. Мол. лейтенант. Загинув 23.02.1945 р. Похований: Німеччина.
ГРИШЕНЦОВ Михайло Пилипович, 1917 р. Мол. лейтенант. Загинув 23.04.1944 р. Похований: Житомирська обл.
ГРИЩЕНКО Фадей Сидорович.Рядовий. Загинув 14.04.1944 р. Похований: Молдова.
ГРИЩУК Іван Васильович, 1905 р. Рядовий. Загинув 13.02.1944 р. Похований: Апостолівський р-н.
ГРОСИКО Павло Павлович, 1909 р. Рядовий. Загинув 23.08.1944 р. Похований: Молдова.
ГРОЦЬКИЙ Гнат Олександрович, 1905 р. Рядовий. Загинув 14.10.1943 р. Похований: Кіровоградська обл.
ГРУЗИН Семен Якович, 1923 р. Рядовий. Загинув 03.08.1944 р. Похований: Білорусь.
ГУБАРЕНКО Василь Миронович, 1912 р. Рядовий. Загинув 31.01.1944 р. Похований: с. Кодак.
ГУЛІВЕЦЬ Петро Юхимович, 1898 р. Рядовий. Загинув 29.12.1944 р. Похований: Угорщина.
ГУЛЯЄВ Федір Порфирович,1910 р. Рядовий. Загинув 24.03.1945 р. Похований: Німеччина.
ГУЛЬКО Соломон Мендельович, 1908 р. Ст. сержант. Загинув 30.01.1944 р. Похований: Республіка Крим.
ГУНЧЕНКО Іван Михайлович, 1901 р., Черкаська обл. Рядовий. Загинув 10.12.1943 р. Похований: с. Мар'є-Дмитрівка.
ГУРЖІЙ Григорій Андрійович, 1912 р. Рядовий. Помер у полоні 09.06.1943 р.
ГУРЖІЙ Григорій Данилович. Рядовий. Загинув 14.02.1944 р.
ГУРЖІЙ Трохим Федорович, 1900 р., Саратовська обл., Російська Федерація. Сержант. Загинув 20.05.1942 р. Похований: Курська обл., Російська Федерація
ГУРЖІЙ Федір Максимович, 1908 р. Рядовий. Загинув 29.01. 1945 р. Похований: Німеччина.

_________________
И не иначе...
 ^ Вверх ^  

Директор
Директор
Имя: Алекс
Аватара пользователя
Возраст: 37
С нами с:
Сообщений: 1322
Откуда: ☭ Софиевка
 Новое сообщениеДобавлено: 04 апр 2010, 16:30
-=Д=-


ДАВИДЕНКО Архип Лаврентіиович, 1900 р. Рядовий. Помер від ран 26.04.1945 р. Похований: Австрія.
ДАВИДЕНКО Григорій Павлович,1925 р. Рядовий. Помер від ран 20.02.1945 р. Похований: Польща.
ДАВИДЕНКО Микола Іванович, 1919 р., Апостолівський р-н. Рядовий. Загинув 15.07.1944 р.
ДАВИДЕНКО Михайло Оникійович, 1908 р., Чернігівська обл. Загинув 04.12.1942 р. Похований: Північна Осетія, Російська Федерація.
ДАВИДОВ Іван Іванович, 1924 р., Нікопольський р-н. Рядовий. Загинув 10.05.1944р. Похований: Молдова.
ДАВИДОВИЧ Аркадій Семенович, 1911 р. Рядовий. Загинув 24.08.1944 р. Похований: Польща.
ДАВИДОВИЧ Липа Ісаакович. Гв. мол. сержант. Загинув 05.07. 1943 р. Похований: Курська обл., Російська Федерація. '
ДАНИЛЕНКО Никифор Якимович, 1904 р. Рядовий. Загинув 05.01.1945 р. Похований: Польща.
ДАНИЛОВ Тимофій Андрійович, 1908 р., Саратовська обл., Російська Федерація. Рядовий. Загинув 03.04.1944 р. Похований: Орловська обл., Російська Федерація.
ДАНИК Микола Прокопович, 1926 р. Рядовий. Помер від ран 26.01.1944 р. Похований: м. Дніпропетровськ.
ДАНОВСЬКИЙ Герасим Павлович, 1897 р., Запорізька обл. Рядовий. Загинув 04.06.1944 р. Похований: Польща.
ДАХНОВСЬКИЙ Микола Гнатович, 1924 р., Хмельницька обл. Рядовий. Загинув 27.03.1944 р. Похований: Миколаївська обл.
ДАЦЕНКО Микола Федорович, 1902 р. Рядовий. Загинув у бою 09.03.1942 р. Похований: Харківська обл.
ДАЦЕНКО Мирон Павлович, 1905 р. Рядовий. Загинув 10.05. 1942 р.
ДАШКЄЄВ Ростислав Павлович, "1920 р. Командир санроти. Помер від ран 21.10.1944 р. Похований: Латвія.
ДВОЄНОСЕНКО Олексій Степанович, 1921р. Рядовий. Помер від ран 08.08.1942 р. Похований: Челябінська обл., Російська Федерація.
ДВОРЕЦЬКИЙ Антон Васильович, 1908 р. Рядовий. Помер від ран 18.10.1943 р. Похований: Запорізька обл.
ДЕВ'ЯТКО Микола Феофанович,1924 р. Мол. сержант. Загинув 14.04.1945 р. Похований: Австрія.
ДЕМИДЕНКО Андрій Михайлович, 1896 р. Рядовий. Загинув 06. 04.1944 р. Похований: Молдова.
ДЕМИДЕНКО Іван Данилович, 1924 р., Полтавська обл. Рядовий. Загинув 1943 р. Похований: Криворізький р-н.
ДЕМИДЕНКО Іван Павлович, 1899 р. Рядовий. Загинув 27.01.1943 р. Похований: Краснодарський край, Російська Федерація.
ДЕМИДЕНКО Микола Федорович, 1926 р. Рядовий. Загинув 28.01.1945 р. Похований: Латвія.
ДЕМИДЕНКО Олексій Васильович, 1920 р. Гв. капітан. Загинув 08.04.1945 р. Похований: Чехословаччина.
ДЕМЧЕНКО Григорій Іванович,1905 р. Рядовий. Загинув 17.09.1943 р. Похований: Смоленська обл., Російська Федерація.
ДЕМЧЕНКО Григорій Спиридонович, 1917 р. Гв. лейтенант. Завинув 07.09.1942 р. Похований: Волгоградська обл., Російська Федерація.
ДЕМЧЕНКО Максим Петрович,1901 р., Солонянський р-н. Рядовий. Загинув 24.09.1942 р. Похований: Волгоградська обл., Російська Федерація.
ДЕМЧЕНКО Микола Іванович, 1910 р. Рядовий. Загинув 04.01.1944 р. Похований: районний меморіальний комплекс «Високе».
ДЕМЧЕНКО Олександр Романович, 1912 р. Рядовий. Загинув: квітень 1944 р.
ДЕНИСЕНКО Валентин Петрович, 1926 р. Рядовий. Загинув 03.03.1945 р. Похований: Німеччина.
ДЕНИСЕНКО Григорій Федорович, 1912 р. Ст. сержант. Загинув 14.04.1944 р. Похований: Молдова.
ДЕНИСЕНКО Микола Аполлонович, 1901 р. Рядовий. Загинув 17. 07.1944 р. Похований: Білорусь.
ДЕНИСЕНКО Петро Мефодійович. Рядовий. Загинув 03.03.1942 р. Похований: Донецька обл.
ДЕНИСЕНКО Степан Аполлонович, 1914 р. Рядовий. Помер у полоні 16.02.1943 р.
ДЕНИСЕНКО Тимофій Олексійович, 1908 р. Рядовий. Помер від ран 10.02.1942 р. Похований: Луганська обл.
ДЕНИСКО Іван Іванович, 1912 р. Рядовий. Загинув 06.12.1944 р. Похований: Польща.
ДЕНИСОВ Іван Михайлович, 1908 р., Мінська обл., Білорусь. Рядовий. Загинув 01.08.1941 р. Похований: Київська обл.
ДЕРЕВ'ЯНКО Андрій Дорофійович, 1908 р. Рядовий. Загинув: січень 1944 р.
ДЕРЕВ'ЯНКО Василь Дорофійович, 1923 р. Рядовий. Загинув 02.08.1941р. Похований: Кіровоградська обл.
ДЕРЕВ'ЯНКО Олексій Сергійович, 1914 р. Рядовий. Загинув 05.12.1943 р. Похований: Кіровоградська обл.
ДЕРЕВ'ЯНКО Петро Прокопович, 1910 р., Полтавська обл. Рядовий. Загинув 02.08.1944 р. Похований: Польща.
ДЕРІЄНКО Василь Лукич, 1910 р. Рядовий. Загинув 24.03.1943 р. Похований: Курська обл., Російська Федерація.
ДЕРЯБІН Кузьма Петрович, 1906 р., Воронезька обл., Російська Федерація. Рядовий. Загинув 04.08.1944 р. Похований: Польща.
ДЄДУШИНСЬКИЙ Леонід Володимирович, 1901 р. Рядовий. Загинув 18.04.1944 р. Похований: Молдова.
ДЖИЛКИБАЄВ Ахмедгалі. 1910 р., Узбекистан. Рядовий. Помер від ран: лютий 1943 р,
ДЖУРА Андрій Павлович, 1923 р. Гв. рядовий. Загинув 28.12.1941 р. Похований: Тульська обл., Російська Федерація.
ДЗЮБА Денис Микитович, 1910 р. Мол. лейтенант. Загинув 10.02. 1944р. Похований: Криворізькийр-н.
ДЗЮБА Іван Павлович, 1915 р. Ги. сержант. Загинув 14.01.1945 р.
Похований: Польща.
ДІВЧУК Петро Миколайович, 1894 р. Рядовий. Загинув 11.09. 1941 р. Похований: м. Павлоград.
ДІБРОВ Петро Михайлович. 1926 р. Мол. сержант. Загинув 16.03.1945 р. Похований: Польща.
ДІБРОВА Григорій Михайлович, 1905 р. Рядовий. Помер від ран 18.08.1941 р.
ДІБРОВА Євген Панасович, 1912 р. Рядовий. Загинув 24.11.1944 р. Похований: Югославія.
ДІДИК Іван Маркелович, 1907 р. Рядовий. Загинув 10.10.1944 р. Похований: Югославія.
ДІРА Григорій Никифорович, 1912 р. Рядовий. Помер від ран 10.11.1944 р. Похований: Угорщина.
ДМИТРЕНКО Олексій Іванович, 1921 р., П'ятихатський р-н. Старшина. Загинув 11.05.1944 р. Похований: Молдова.
ДМИТРІЄВ Сергій Павлович, Житомирська обл. Мол. сержант. Загинув 24.12.1943 р. Похований: Білорусь.
ДМИТРІЄНКО Анатолій Петрович. Рядовий. Загинув 29.08.1942 р. Похований: Ростовська обл., Російська Федерація.
ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ Андрій Йосипович, 1912 р. Рядовий. Помер від ран 07.05.1943 р. Похований: Краснодарський край, Російська Федерація.
ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ Степан Лукич, 1900 р. Рядовий. Помер від ран 11.01.1944 р. Похований: Кіровоградська обл.
ДОБРОСКОКОВ Петро Макарович. 1908 р. Рядовий. Загинув у бою 04.05.1942 р. Похований: Ленінградська обл., Російська Федерація.
ДОВГУН Василь Савелійович, 1903 р. Рядовий. Загинув 26.04. 1944 р. Похований: Молдова.
ДОГАНОВ Федір Павлович, 1925 р. Рядовий. Загинув 01.02. 1944 р. Похований: сел. Лошкарівка.
ДОДУКАЛОВ Євдоким Якимович, 1914 р. Ст. лейтенант. Загинув 24.10.1943 р.
ДОЛГИЙ Григорій Миколайович, 1924 р. Рядовий. Загинув 07.10.1943 р. Похований: Запорізька обл.
ДОЛИНСЬКИЙ Василь Федорович, 1920 р. Рядовий. Загинув 28.02.1943 р.
ДОЛИНСЬКИЙ Олексій Павлович, 1916 р. Рядовий. Помер від ран 23.11.1943 р. Похований: Кіровоградська обл.
ДОЛИНСЬКИЙ Федір Давидович, 1900 р. Рядовий. Помер від ран: грудень 1943 р. Похований: Верхньодніпровський р-н.
ДОНЯ Василь Григорович, 1922 р., Одеська обл. Рядовий. Загинув 12.04.1945 р. Похований: Чехословаччина.
ДОРОГОБАД Іван Онуфрійович, 1907 р. Рядовий. Загинув 29.02. 1944 р. Похований: Широківський р-н.
ДОРОФЄЄВ Василь Дмитрович, 1925 р. Рядовий. Помер від ран 26.07.1944 р. Похований: Краснодарський край, Російська Федерація.
ДОРОШЕНКО Іван Сергійович, 1916 р. Сержант. Помер від ран 26.08.1944 р. Похований: Молдова.
ДОРФМАН Абрам Йосипович, 1910 р. Рядовий. Загинув 12.10.1942 р.
ДОЦЕНКО Іван Пилипович, 1908 р. Рядовий. Загинув 03.05.1942 р. Похований: Ленінградська обл., Російська Федерація.
ДОЦЕНКО Семен Тимофійович, 1913 р. Рядовий. Загинув 30.03. 1944 р. Похований: Гомельська обл., Білорусь.
ДОЩЕНКО Іван Єгорович,1922 р. Матрос. Загинув 01.03.1943 р. Похований: Краснодарський край, Російська Федерація.
ДРЕЙЦЕР Борис Самійлович, 1914 р. Рядовий. Загинув 31.01.1943 р. Похований: Краснодарський край, Російська Федерація.
ДРИНКІН Микола Васильович, 1923 р., Тульська обл., Російська Федерація. Мол. сержант. Загинув 03.03.1944 р. Похований: Криворізький р-н.
ДРОБЕЗКО Панас Васильович. Рядовий. Загинув 18.11.1943 р. Похований: Кіровоградська обл.
ДРОБОТ Олександр Володимирович, 1912 р. Рядовий. Загинув 26.03. 1944 р. Похований: Одеська обл.
ДРОЖЕНКО Гаврило Іванович, 1910 р., Апостолівський р-н. Рядовий. Загинув 06.03.1944 р. Похований: Криворізький р-н.
ДРО3ДОВ Микола Макарович,1907 р. Рядовий. Загинув 20.07. 1944 р. Похований: Латвія.
ДРУЗЕНКО Максим Олександрович, 1905 р. Рядовий. Помер від ран 22.07.1944 р. Похований: Волинська обл.
ДУБ Іван Петрович, Полтавська обл. Мол. сержант. Загинув 24.06. 1944 р. Похований: Могильовська обл., Білорусь.
ДУБИНА Микола Іванович, 1923 р. Рядовий. Загинув 16.04.1944 р. Похований: м. Кривий Ріг.
ДУБІНІН Михайло Мефодійович,1913 р. Рядовий. Помер від ран 20.11.1942 р. Похований: Ленінградська обл., Російська Федерація.
ДУБРІВНИЙ Федір Єлизарович, 1915 р. Ст. сержант. Загинув 16.01.1945 р.
ДУДА Сергій Петрович, 1906 р. Рядовий. Загинув 12.04.1942 р. Похований: Тверська обл., Російська Федерація.
ДУДЕНКО Іван Васильович. Рядовий. Загинув 16.06.1944 р. Похований: Молдова.
ДУДКА Леонід Андрійович, 1908 р. Рядовий. Загинув 30.03. 1944 р. Похований: Одеська обл.
ДУДНИК Михайло Прокопович. Ст. сержант. Помер від ран 17.05. 1944 р. Похований: Одеська обл.
ДУДУКАЛО Петро Венедиктович, 1899 р. Рядовий. Загинув 28.03.1942 р. Похований: Смоленська обл., Російська Федерація.
ДУМЧЕНКО Антон Іванович, 1905 р. Рядовий. Загинув 01.07.1942 р. Похований: Курська обл., Російська Федерація.
ДУПЛІЙ Герасим Савелійович,1915 р. Рядовий. Загинув 17.10. 1944 р.
ДУПЛІЙ Григорій Єрмолайович, 1907 р. Рядовий. Загинув 10.02.1944 р. Похований: Широківський р-н.
ДУПЛІЙ Костянтин Іванович. Загинув 05.02.1944 р.
ДУПЛІЙ Кирило Григорович, 1916 р. Рядовий. Загинув 22.03.1943 р. Похований: Харківська обл.
ДУПЛІЙ Петро Федорович. Рядовий. Помер від ран 02.07.1945 р. Похований: Німеччина.
ДУПЛІЙ Терентій Веремійович,1900 р. Рядовий. Загинув 14.01.1944 р. Похований: с. Нові Ковна.
ДУХОВНИЙ Ісаак Павлович, 1911 р. Старшина. Загинув 19.03.1945 р. Похований: Німеччина.
ДЮЖНИК Микола Миколайович, 1919 р. Гв. мол. сержант. Помер від ран 06.03.1945 р. Похований: Німеччина.
ДЯТЛОВ Василь Якович, 1923 р. Сержант. Загинув 23.08.1944 р. Похований: Молдова.
ДЯТЛОВ Іван Онуфрійович, 1919 р. Сержант. Загинув 31.10.1944 р. Похований: Угорщина.
ДЯЧЕНКО Володимир Григорович, 1890 р. Рядовий. Загинув 29.10.1941 р.
ДЯЧЕНКО Іван Андрійович, 1921р. Сержант. Загинув 02.05.1945 р. Похований: Німеччина.
ДЯЧЕНКО Іван Сидорович, 1915 р. Рядовий. Помер від ран 26.01.1944 р. Похований: с. Любимівка.
ДЯЧЕНКО Федір Тимофійович,1909 р. Рядовий. Помер від ран 24. 04.1944 р. Похований: Одеська обл.


Последний раз редактировалось Faradey™ 04 апр 2010, 16:58, всего редактировалось 1 раз.
   

_________________
И не иначе...
 ^ Вверх ^  

Директор
Директор
Имя: Алекс
Аватара пользователя
Возраст: 37
С нами с:
Сообщений: 1322
Откуда: ☭ Софиевка
 Новое сообщениеДобавлено: 04 апр 2010, 16:59
-=Є=-


ЄВСЄЄВ Віктор Юхимович. Мол. сержант. Загинув 13.02.1944 р. Похований: Апостолівський р-н.
ЄВТУШЕНКО Антон Петрович, 1895 р. Рядовий.-Загинув 20.02. 1945 р. Похований: Німеччина.
ЄВТУШЕНКО Данило Пархомович, 1913 р. Рядовий. Загинув 07.08.1944 р. Похований: Польща.
ЄВТУШЕНКО Микола Парфентійович, 1924 р., Оренбурзька обл., Російська Федерація. Сержант. Загинув 28.08.1943 р. Похований: Харківська обл.
ЄВТУШЕНКО Михайло Андрійович, 1926 р. Сержант. Загинув 09.02.1945 р. Похований: Польща.
ЄГОРОВ Максим Данилович, 1905 р. Лейтенант. Загинув 20.01. 1944 р. Похований: Київська обл.
ЄГОРОВ Микола Степанович, 1898 р., Самарська обл., Російська Федерація. Рядовий. Загинув04.04.1944 р. Похований: Одеська обл.
ЄГОРОВ Федір Васильович,1918 р. Помер від ран 03.11.1943 р. Похований: Чернігівська обл.
ЄГОРОВ Яків Єгорович, 1897 р. Рядовий. Загинув 11.09.1943 р. Похований: Краснодарський край, Російська Федерація.
ЄЛИСЄЄВ Петро Михайлович, 1908 р., Орловська обл., Російська Федерація. Рядовий. Загинув 12.06.1944 р. Похований: Молдова.
ЄМЕЛЬЯНЕНКО Володимир Іванович. Гв. лейтенант. Загинув 05.08.1943 р.
ЄМЕЛЬЯНОВ Семен Лук'янович, 1916 р. Мол. сержант. Помер від ран 19.09.1943 р. Похований: Орловська обл., Російська Федерація.
ЄМЕЦЬ Аврам Терентійович, 1903 р. Рядовий. Загинув 29.12. 1944 р. Похований: Латвія.
ЄМЕЦЬ Василь Терентійович,1915 р. Гв. рядовий. Загинув 07.03. 1944 р. Похований: Широків-ський р-н.
ЄМЕЦЬ Іван Іванович, 1905 р. Рядовий. Загинув: липень 1941 р. Похований: Полтавська обл.
ЄМЕЦЬ Панас Ісакович. 1905 р. Рядовий. Загинув 04.11.1944 р. Похований: Угорщина.
ЄРАСКОВ Іван Никифорович, 1895 р., Орловська обл., Російська Федерація. Рядовий. Помер від ран 24.07.1944 р. Похований: Брестська обл., Білорусь.
ЄРЕМЕНКО Микола Степанович, 1919 р., Донецька обл. Рядовий. Загинув 06.03.1944 р. Похований: Широківський р-н.
ЄРМОЛЕНКО Григорій Семенович, 1910 р. Рядовий. Помер від ран 15. 05.1944 р. Похований: Одеська обл.
ЄРМОЛОВ Іван Григорович. Рядовий. Загинув 29.11.1943 р. Похований: Кіровоградська обл.
ЄФІМОВ Федір Устимович, 1906 р., Ростовська обл., Російська Федерація. Рядовий. Загинув 03.03.1944 р. Похований: Криворізький р-н.


Последний раз редактировалось Faradey™ 10 апр 2010, 19:53, всего редактировалось 1 раз.
  

_________________
И не иначе...
 ^ Вверх ^  

Директор
Директор
Имя: Алекс
Аватара пользователя
Возраст: 37
С нами с:
Сообщений: 1322
Откуда: ☭ Софиевка
 Новое сообщениеДобавлено: 10 апр 2010, 19:55
-=Ж=-


ЖЕЛДАЧЕНКО Григорій Андріанович, 1914 р. Капітан. Загинув 26.07.1943 р. Похований: Орловська обл., Російська Федерація.
ЖЕЛІНКОВ Іван Гнатович, 1909 р. Рядовий. Загинув: грудень 1944 р. Похований: Чехословаччина.
ЖИДАНОВСЬКИЙ Борис Іванович. Ст. сержант. Загинув 15.02. 1944 р. Похований: Білорусь.
ЖИРОВ Іван Федорович, 1916 р. Рядовий. Загинув 18.01.1942 р. Похований: Ленінградська обл., Російська Федерація.
ЖИРОК Федір Андрійович, 1905 р. Рядовий. Загинув 18.07.1944 р.
ЖУК Іван Максимович, 1920 р.Рядовий. Загинув 07.04.1944 р. Похований: Одеська обл.
ЖУРАВЕЛЬ Іван Іванович, 1907 р. Рядовий. Загинув 25.02.1944 р. Похований: Криворізький р-н.
ЖУРАВЕЛЬ Іван Савич, 1914 р. Рядовий. Загинув 30.12.1944 р. Похований: Угорщина.
ЖУРАВЕЛЬ Максим Семенович, 1906 р., Апостолівський р-н. Рядовий. Загинув 24.03.1942 р. Похований: Донецька обл.
ЖУРАВЛЬОВ Григорій Іванович, 1899 р. Сержант. Загинув 14. 04.1944 р. Похований: Молдова.
ЖУРАВЛЬОВ Іван Іонович. 1918 р. Ст. лейтенант. Загинув 22.01.1943 р.

_________________
И не иначе...
 ^ Вверх ^  

Директор
Директор
Имя: Алекс
Аватара пользователя
Возраст: 37
С нами с:
Сообщений: 1322
Откуда: ☭ Софиевка
 Новое сообщениеДобавлено: 10 апр 2010, 20:10
-=З=-


ЗАБІГАЙЛО Яків Григорович,1901 р. Рядовий. Загинув 11.04. 1942 р. Похований: Тульська обл., Російська Федерація.
ЗАБОРА Дмитро Федорович, 1917 р. Рядовий. Помер від ран 14.02.1945 р. Похований: Польща.
ЗАВАДСЬКИЙ Броніслав Павлович, 1918 р. Рядовий. Загинув 19.08.1944 р. Похований: Латвія.
ЗАВАЛЬНИЙ Василь Юхимович, 1924 р. Рядовий. Помер від ран 05.04.1944 р. Похований: Тернопільська обл.
ЗАВГОРОДНІЙ Андрій Федорович, 1926 р. Рядовий. Загинув 29.04.1945 р. Похований: Австрія.
ЗАВГОРОДНІЙ Леонід Кіндратович, 19,4 р. Старшина. Загинув 27.12.1942 р.
ЗАВЕРТАЙЛО Володимир Микитович, 1909 р. Рядовий. Загинув 05.08.1941 р. Похований: Київська обл.
ЗАВОЛОКА Василь Давидович 1907 р. Рядовий. Помер від ран 11.05.1945 р.
ЗАВОЛОКА Іван Кузьмич, 1918 р. Рядовий. Загинув 20.09.1942 р. Похований: Волгоградська обл., Російська Федерація.
ЗАВОЛОКА Іван Степанович,1903 р. Рядовий. Помер від ран 01.06.1945 р. Похований: Чехословаччина.
ЗАВОРОТНИЙ Микола Сергійович, 1923 р. Рядовий. Загинув 20.08.1944 р. Похований: Молдова.
ЗАГАРСЬКИЙ Олександр Петрович, 1908 р. Гв. рядовий. Помер від ран 05.12.1944 р. Похований: Угорщина.
ЗАГИНАЙКО Дмитро Юхимович, 1920 р. Рядовий. Загинув 22. 10.1944 р. Похований: Угорщина.
ЗАГИНАЙКО Іван Пахомович, 1923 р. Рядовий. Помер від ран 1943 р.
ЗАГОРОДНІЙ Олександр Петрович. Гв. рядовий. Помер від ран 05. 12.1944 р. Похований: Угорщина.
ЗАЄЦЬ Денис Архипович, 1914 р. Лейтенант. Загинув ЗО. 09.1941 р. Похований: Харківська обл. Герой Радянського Союзу.
ЗАЇКА Петро Андрійович, 1923 р. Мол. командир. Загинув 07.10.1942 р.
ЗАЇКА Петро Несторович. 1916 р. Рядовий. Загинув 24.08.1944 р. Похований: Естонія.
ЗАЙЦЕВ Сергій Степанович, 1909 р. Старшина. Помер від ран 09.04.1944 р. Похований: Херсонська обл.
ЗАЙЧЕНКО Дмитро Іванович,1913 р. Мол.лейтенант. Загинув 31.07. 1641 р. Похований: Житомирська обл.
ЗАЙЧЕНКО Павло Федорович,1904 р. Рядовий. Помер від ран 12.04.1945 р. Похований: Польща.
ЗАКАБЛУК Григорій Кузьмич,1912 р. Рядовий. Загинув 22.03.1944 р. Похований: Миколаївська обл.
ЗАКРЖЕВСЬКИЙ Леонід Іванович, 1911р. Рядовий. Помер від ран 03.11.1944 р. Похований: Латвія.
ЗАМЄСОВ Іван Семенович. Гв. рядовий. Загинув 27.12.1944 р. Похований: Латвія.
ЗАМЄСОВ Федір Кирилович,1922 р., Чернігівська обл. Мол. лейтенант. Загинув 17.07.1943 р. Похований: Донецька обл.
ЗАМОТАЙЛО Григорій Окафійович, 1910 р. Гв. рядовий. Загинув 31.01.1944 р.
ЗАПАРА Микола Антонович,1901р. Гв. рядовий. Загинув 21.07. 1944 р. Похований: Польща.
ЗАРУВИМСЬКИЙ Григорій Мирович, 1909 р. Ст. лейтенант. Загинув: грудень 1942 р.
ЗАРЧЕНКО Олексій Панасович,1891 р., Харківська обл. Рядовий. Загинув 14.12.1943 р. Похований: Кіровоградська обл.
ЗАХАРЧЕНКО Василь Павлович, 1910 р. Рядовий. Помер від ран 15.10.1943 р. Похований: Ленінградська обл., Російська Федерація
ЗАХАРЧЕНКО Гаврило Євлампійович.1904 р. Рядовий. Загинув 01.01.1944 р.
ЗАХАРЧЕНКО Іван Кирилович,1910 р. Рядовий. Помер від ран 21.02.1944 р. Похований: Криничанський р-н.
ЗАХАРЧЕНКО Олександр Сергійович, 1912 р. Рядовий. Загинув 31.01.1944 р. Похований: сел. Лошкарівка.
ЗАХАРЧЕНКО Яків Петрович.Рядовий. Загинув 02.04.1942 р. Похований: Тверська обл., Російська Федерація.
ЗАЯЦЬ Вілен Петрович, 1923 р. Рядовий. Загинув 14.04.1943 р. Похований: Київська обл.
ЗВІРЕВИЧ Василь Андрійович,1910 р. Рядовий. Загинув: березень 1944 р. Похований: Одеська обл.
ЗДОР Микола Панасович, 1925 р. Рядовий. Загинув 12.04.1945 р. Похований: Німеччина.
ЗЕЛІНСЬКА Лідія Григорівна. Фельдшер. Загинула 31.08.1941 р. Похована: м. Павлоград.
ЗИЗИКОВ Василь Федорович,1917 р. Старшина. Загинув 16.09. 1943 р. Похований: Харківська обл.
ЗИМАРЄВ Іван Панасович, 1912 р. Рядовий. Загинув 15.05.1944 р. Похований: Молдова.
ЗІВОРОВ Іван Олександрович,1900 р, Рядовий. Загинув 23.01. 1943 р. Похований: Волгоградська обл., Російська Федерація.
ЗІНЕНКО Ісаак Федорович, 1896 р. Рядовий. Помер від ран 21.08.1944 р. Похований: м. Дніпродзержинськ.
ЗІНЕНКО Митрофан Васильович, 1900 р. Рядовий. Помер від Ван 16.05.1944 р. Похований: деська обл.
ЗІНЕНКО Петро Федорович, 1904 р., Апостолівський р-н. Рядовий. Загинув 05.04.1944 р. Похований: Одеська обл.
ЗІНЧЕНКО Андрій Мефодійович, 1921 р. Рядовий. Загинув 30.03.1944 р. Похований: Одеська обл.
ЗІНЧЕНКО Василь Кононович, 1920 р. Ст. лейтенант. Загинув 09.09.1942 р. Похований: Тверська обл., Російська Федерація.
ЗІНЧЕНКО Володимир Іванович, 1925 р. Рядовий. Помер від ран: лютий 1945 р. Похований: Німеччина.
ЗІНЧЕНКО Іван Трохимович, 1925 р. Рядовий. Загинув 27.06. 1944 р. Похований: Вітебська обл., Білорусь.
ЗІНЧЕНКО Кирило Васильович, 1919 р. Рядовий. Загинув 20.04. 1942 р. Похований: Ленінградська обл., Російська Федерація.
ЗІНЧЕНКО Микола Панасович, 1921 р. Рядовий. Загинув 03. 08.1941 р.
ЗІНЧЕНКО Панас Васильович, 1893 р. Рядовий. Загинув: квітень 1944 р.
ЗІНЧЕНКО Петро Ксенофонтович, 1915 р. Політрук. Загинув: серпень 1941 р.
ЗІНЧЕНКО Роман Дем'янович, 1902 р. Рядовий. Загинув 04.04. 1944 р. Похований: Одеська обл.
ЗІНЧЕНКО Степан Іванович, 1912 р. Рядовий. Загинув 10.02. 1944 р. Похований: Апостолівський р-н.
ЗІНЧЕНКО Федір Іванович, 1911 р. Рядовий. Загинув 10.02. 1944 р. Похований: Рівненська обл.
ЗІНЬЧЕНКО Андрій Дмитрович, 1911 р. Рядовий. Загинув 08. 08.1943 р. Похований: Краснодарський край, Російська Федерація.
ЗЛОБІН Андрій Андрійович,1910 р. Гв. рядовий. Загинув 13.02. 1944 р. Похований: Апостолівський р-н.
ЗЛОДЕВСЬКИЙ Григорій Климентіиович. 1910 р. Рядовий. Загинув 12.12.1942 р. Похований: Смоленська обл., Російська Федерація.
ЗЛОДЄЙЧЕНКО Лука Якович,1901 р. Рядовий. Загинув 03.03. 1944 р. Похований: Кіровоградська обл.
ЗНОБА Полікарп Трохимович. 1914 р. Ст. політрук. Загинув 30.65.1942 р.
ЗНОБА Яків Трохимович, 1903 р. .Сумська обл. Рядовий. Загинув 09.03.1944 р. Похований: Миколаївська обл.
ЗОЗУЛЯ Андрій Федорович,1901 р. Рядовий. Помер у полоні 30.11.1941 р.
ЗОЗУЛЯ Володимир Терентійович, 1912 р. Рядовий. Загинув 21.01.1942 р. Похований: Республіка Крим.
ЗОЗУЛЯ Григорій Костянтинович, 1918 р. Рядовий. Загинув 12.08.1944 р. Похований: Молдова.
ЗОЗУЛЯ Лаврентій Антонович, 1897 р. Рядовий. Помер від ран 06.01.1944 р. Похований: Верхньодніпровський р-н.
ЗОЗУЛЯ Микола Васильович, 1912 р. Рядовий. Загинув: лютий 1943 р. Похований: Кіровоградська обл.
ЗОЗУЛЯ Павло Якимович, 1917 р. Капітан. Загинув 07.02.1945 р. Похований: Польща.
ЗОЗУЛЯ Петро Кузьмич, 1910 р. Рядовий. Загинув 18.02.1944 р.
ЗОЗУЛЯ Петро Филимонович,1910 р. Рядовий. Загинув 05.01.1944 р. Похований: Кіровоградська обл.
ЗОЗУЛЯ Степан Васильович, 1923 р. Рядовий. Помер від ран 09. 03.1945 р. Похований: Німеччина.
ЗОЛОТНИНСЬКИЙ Вульф Мендельович, 1904 р. Рядовий. Загинув 13.03.1942 р. Похований: Ленінградська обл., Російська Федерація.
ЗОРІН (ЗАРІН) Василь Тимофійович, 1914 р. Рядовий. Загинув 22.03.1944 р. Похований: Одеська обл.
ЗОРІН Михайло Сисойович. Рядовий. Загинув 05.05.1944 р. Похований: Молдова.
ЗУБ Матвій Маркович, 1907 р. Гв. рядовий. Загинув 28.02.1944 р. Похований: Криворізький р-н.
ЗУБКО Семен Артемович. 1906 р. Рядовий. Загинув 05.08.1944 р.
ЗУБКОВ Федір Савелійович,1917 р. Сержант. Помер від ран 28.08.1942 р. Похований: Смоленська обл., Російська Федерація.
ЗУБОВ Григорій Іванович, 1914 р. Єфрейтор. Загинув 25.08.1944 р. Похований: Молдова.
ЗУЄВ Петро Іванович, 1922 р. Рядовий. Загинув: жовтень 1943 р. Похований: Курська обл., Російська Федерація.


Последний раз редактировалось Faradey™ 10 апр 2010, 20:19, всего редактировалось 1 раз.
  

_________________
И не иначе...
 ^ Вверх ^  

Директор
Директор
Имя: Алекс
Аватара пользователя
Возраст: 37
С нами с:
Сообщений: 1322
Откуда: ☭ Софиевка
 Новое сообщениеДобавлено: 10 апр 2010, 20:26
-=І=-


ІВАНОВ Андрій Макарович. Рядовий. Загинув 13.03.1944 р. Похований: Миколаївська обл.
ІВАНОВ Григорій Мойсейович,1919 р. Лейтенант. Загинув у полоні 03.03.1943 р.
ІВАНОВ Іван Іванович, 1913 р., Запорізька обл. Рядовий. Загинув: серпень 1943 р.
ІВАНОВ Іван Маркіянович, 1920 р. Рядовий. Помер від ран 06.12.1943 р. Похований: Нікопольський р-н.
ІВАНОВ Іван Павлович, 1899 р. Рядовий. Помер від ран 03.01.1945 р. Похований: Угорщина.
ІВАНОВ Павло Олексійович,1925 р. Рядовий. Загинув 01.05. 1945 р. Похований: Німеччина.
ІВАНОВ Степан Федорович, 1906 р., Ленінградська обл., Російська Федерація. Єфрейтор. Загинув 05.08.1943 р. Похований: Курська обл., Російська Федерація.
ІВАНОВ Юхим Петрович, 1923 р. Рядовий. Помер від ран 25.08. 1944 р. Похований: Одеська обл.
ІВАСЕНКО Петро Омелянович,1896 р. Ст. лейтенант. Загинув 18.01.1944 р.
ІВАСЕНКО Степан Петрович, 1903 р. Рядовий. Загинув: квітень 1942 р. Похований: Тульська обл., Російська Федерація .
ІВАХНЕНКО Василь Григорович. Лейтенант. Загинув 03.03.1943 р.
ІВАШКО Василь Пилипович,1926 р. Сержант. Загинув 12.02.1945р. Похований: Німеччина.
ІВАШКО Павло Пилипович,1902 р. Майор. Загинув 27.11.1941р. Похований: Ленінградська обл., Російська Федерація.
ІВАШКО Степан Дмитрович,1903 р. Рядовий. Загинув: квітень 1942 р. Похований: Тульська обл., Російська Федерація.
ІВАЩЕНКО Андрій Антонович, 1905 р. Сержант. Загинув 14.01.1945 р. Похований: Польща.
ІВАЩЕНКО Василь Іванович,1920 р. Рядовий. Загинув 17.02. 1942 р. Похований: Луганська обл.
ІВАЩЕНКО Іван Онуфрійович,1921 р. Рядовий. Загинув 30.04. 1945 р. Похований: Австрія.
ІВАЩЕНКО Семен Свиридович,1894 р. Рядовий. Помер від ран 26.01.1944 р. Похований: Криничанський р-н.
ІВЧЕНКО Харитон Михайлович,1915 р. Рядовий. Загинув 26.03. 1944 р. Похований: Одеська обл.
ІГНАТЕНКО Венедикт Михайлович, 1908 р. Гв. лейтенант. Загинув 01.09.1944 р. Похований: Одеська обл.
ІГНАТУШКА Григорій Феофанович, 1900 р. Рядовий. Загинув 20. 02.1945 р. Похований: Німеччина.
ІГНАТЧЕНКО Василь Павлович,1926 р. Мол. сержант. Загинув 14.03.1945 р. Похований: Німеччина.
ІГНАТЧЕНКО Сергій Іванович.Лейтенант. Загинув 17.02.1944 р. Похований: Ленінградська обл., Російська Федерація.
ІЛЮШИК Тихін Миколайович,1899 р. Рядовий. Загинув: липень 1941 р.


Продолжение следует...

_________________
И не иначе...
 ^ Вверх ^  

Гость района
Гость района
Имя: Екатерина
Возраст: 62
С нами с:
Сообщений: 2
 Новое сообщениеДобавлено: 22 июл 2012, 09:39
Не понятно, как в "Книге памяти" искать фамилию погибшего воина! Список обрывается на литере "І"!!!! А, как перейти на литеру "Л" - не понятно!
Общественная организация "Женский клуб" разыскивает место захоронения младшего лейтенанта Левкович Алексея Павловича 1912 г.р., который погиб в ноябре 1943 года на хуторе Безымянный Софиевского района, Софиевка Днепропетровской области.
На карте района хутор Безымянный не значится, в списке населённых пунктов района - тоже! Возможно, хутора такого вообще не существовало, кто уточнял названия мелких населённых пунктов во время боёв, тем более таких кровопролитных, как на территории Днепропетровщины!!!!???????????!!!!!! Близкие родственники Левкович А.П. живут в Москве надеются на то, что захоронение не затеряно.
Сообщите, пожалуйста, есть ли точные сведения о захоронении Левкович А.П. и как доехать до места захоронения на e-mail: Ekashor@mail. ru или по телефону в г. Никополь Днепропетровской области гор. тел.3-07-27, моб. тел. 097 653 60 67.
С уважением. Екатерина Шорохова

 ^ Вверх ^  

Директор
Директор
Имя: Алекс
Аватара пользователя
Возраст: 37
С нами с:
Сообщений: 1322
Откуда: ☭ Софиевка
 Новое сообщениеДобавлено: 22 июл 2012, 09:52
Катерина Грудень писал(а):
Не понятно, как в "Книге памяти" искать фамилию погибшего воина! Список обрывается на литере "І"!!!! А, как перейти на литеру "Л" - не понятно!
Катерина Грудень, не понятно? - идите в библиотеку, берите книгу и листайте.... Можете с десяток страниц перепечатать сюда, тогда поймете как оно "не понятно"... Я конечно извиняюсь за резкие слова.

_________________
И не иначе...
 ^ Вверх ^  

Гость района
Гость района
Имя: Екатерина
Возраст: 62
С нами с:
Сообщений: 2
 Новое сообщениеДобавлено: 22 июл 2012, 10:09
Не извиняю! У меня о Вас сложилось нормальное впечатление, а Вы его в прах разрушили! Ну и радуйтесь, что Вы умнее всех дурных на свете и общайтесь сами с собой! Не могу пожелать Вам успехов в Вашем неблагородном деле - оскорблять людей!

 ^ Вверх ^  
Перейти:    
На страницу 1, 2  След.
cron