Погода в Софиевке:
rp5.ua
 

Текущее время: 24 сен 2019, 10:35


Відшукати героївАвтор Сообщение

Директор
Директор
Имя: Алекс
Аватара пользователя
Возраст: 37
С нами с:
Сообщений: 1322
Откуда: ☭ Софиевка
 Новое сообщениеДобавлено: 19 фев 2012, 13:07
Изображение

Цитата:
З такою благодійною метою вже декілька років працюють пошуковці громадської організації „Пошук-Дніпро”.
Не байдужі обстежують місця , де під час Великої Вітчизняної Війни велися бої на території Дніпропетровщини. Вони віднаходять останки невідомих солдатів, шукають їхніх родичів та проводять перепоховання.
Дніпропетровський, Криничанський, Софіївський, Солонянський та Апостоловський - майже у всіх районах регіону пошуковці шукали останки тих, хто позбувся життя за визволення України. Вивчали архівні документи, обстежували території де велися бої. І лише за останній рік їм вдалося знайти останки 132 бійців Червоної Армії, 18 німецьких солдатів та 2 захоронення мирних жителів.
До організації вже звертаються люди з проханням віднайти загиблих родичів. Пошук-Дніпро вже незабаром розширить свої кордони. Заключивши договори із закордонними колегами.
Пошук-дніпро одна з найбільших організацій в України, говорить її засновник Ярослав Жил кін. Адже такими результатами та масштабами роботи можуть похвалитися одиниці. В цьому вже переконалися колеги із Львівської області. Приїхали переймати досвід та радитися.
Цією благодійною справою на Дніпропетровщині займаються 60 небайдужих пошуковців. Вони не лише допомагають віднайти останки невідомих солдатів, а готують собі зміну. Навчають пошуковій роботі молоде покоління.
Активно ведеться й інформаційна робота. Пошук-Дніпро відкрив власний сайт. Де бажаючі можуть звернутися до пошуковців та прочитати про їхню діяльність. А ще популяризації такої необхідної для всього населення роботи всіляко допомагає Дніпропетровський державний.
Вже незабаром пошуковці створять базу даних та запустять пілотний проект „Книга пам’яті Криворізького регіону”. Й на цьому зупинятися ніякому разі не збираються, запевняють пошуковці. Далі лише розширюватимуть території пошуку та збільшуватимуть кількість знайдених останків невідомих солдатів.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NsC8i6dRcHU[/youtube]


Источник: http://www.dodtrk.com.ua

_________________
И не иначе...
 ^ Вверх ^  
Перейти:    
cron