Погода в Софиевке:
rp5.ua
 

Текущее время: 28 мар 2024, 23:08


Кількість відмов батьків зробити щеплення дитині зростає



Автор Сообщение

Активист
Активист
Аватара пользователя
Возраст: 35
С нами с:
Сообщений: 287
Откуда: Софиевка)))
 Новое сообщениеДобавлено: 06 апр 2010, 20:18
Антивакцинальна кампанія в Україні дещо стихла, але кількість відмов від щеплень продовжує зростати. Про це заявила головний дитячий імунолог МОЗ Людмила Чернишова


За минулий рік кількість офіційних відмов батьків зробити щеплення своїй дитині зросла практично у 2-3 рази, каже головний дитячий імунолог Міністерства охорони здоров’я Людмила Чернишова. Основна причина відмов – це недовіра людей до вакцин. Хоча основні вакцини для планових щеплень в Україні якісні, стверджує імунолог. Це ті вакцини, які використовують у розвинутих європейських країнах.

Чернишова додає, що нині в Україні є чимало педіатрів, які не щеплюють власних дітей і не радять це робити іншим або публічно критикують імунізацію, чим дезорієнтують населення. А все через незнання, каже Чернишова: "Я вважаю, що наше основне завдання – це підвищити рівень знань медиків, щоб вони зрозуміли важливість імунізації і не боялися її. Тоді вони зможуть і батькам це донести".

Законодавством передбачено, що батьки несуть відповідальність за здоров’я своїх дітей, але якогось покарання за можливі наслідки у разі відмови від щеплення не передбачено. Якщо дитина важко захворіла, а батьки не зробили їй необхідного щеплення від цього захворювання, то їх слід штрафувати, переконана Людмила Чернишова.

З метою кращого інформування батьків про переваги вакцинації та консультування лікарів було ухвалено відповідний указ, у якому прописано механізм правильного підходу до щеплень, каже заступник директора департаменту з охорони материнства і дитинства МОЗ України Олена Терещенко. У ньому передбачено, що лікар спершу повинен дізнатися про стан здоров’я дитини від батьків, поінформувати їх про вакцину та можливу реакцію і проконсультувати щодо правильної поведінки у післявакцинальний період.


Вложения:
032-1_c.jpg
032-1_c.jpg [ 9.68 Кб | Просмотров: 601 ]
_________________
Изображение
"Не ошибается тот, кто ничего не делает".
 ^ Вверх ^  

Модератор
Модератор
Аватара пользователя
Возраст: 41
С нами с:
Сообщений: 134
Откуда: Софиевка
 Новое сообщениеДобавлено: 06 апр 2010, 21:24
Kitty писал(а):

Законодавством передбачено, що батьки несуть відповідальність за здоров’я своїх дітей, але якогось покарання за можливі наслідки у разі відмови від щеплення не передбачено. Якщо дитина важко захворіла, а батьки не зробили їй необхідного щеплення від цього захворювання, то їх слід штрафувати, переконана Людмила Чернишова.


А чому законодавством не передбачено покарання у разі використання неякісної вакцини? кого слід штрафувати у випадках смерті дітей після вакцинації? Теж батьків? Чомусь вся відповідальність покладається на батьків-як у випадку відмови від вакцинації, так і у випадку можливих ускладнень після вакцинації.Я не проти вакцинації, але в індивідуальному порядку і тільки після повного обстеження дитини.

 ^ Вверх ^  

Активист
Активист
Аватара пользователя
Возраст: 59
С нами с:
Сообщений: 275
 Новое сообщениеДобавлено: 07 апр 2010, 08:53
Я в шоке от всей нашей медицины . Оказывается сейчас при операции ( говорили знакомые из Днепрпропетровска ) кроме бумаги на согласие на операцию неофициально пишут и бумаженцию об отсутствии претензий к результатам операции

 ^ Вверх ^  
Перейти:    




cron