Погода в Софиевке:
rp5.ua
 

Текущее время: 17 сен 2019, 21:05


СЕНСАЦІЯ! ЗНО БІЛЬШЕ НЕ БУДЕ!!! Що буде з випускниками?Автор Сообщение

Активист
Активист
Аватара пользователя
Возраст: 30
С нами с:
Сообщений: 287
Откуда: Софиевка)))
 Новое сообщениеДобавлено: 30 мар 2010, 17:29
Українську освіту знову штормить. Від тепер, як заявив віце-прем’єр міністр України по гуманітарним питанням Володимир Семиноженко, ЗНО більше не буде єдиним механізмом оцінювання рівня знань майбутніх абітурієнтів. Ми вже повідомляли про це раніше, а зараз про це докладніше.

В понеділок наказом № 267 новоспеченого міністра освіти і науки України Дмитро Табачника було скасовано наказ Міносвіти від 28 жовтня 2009 року, щодо введення обов'язкового зовнішнього незалежного оцінювання випускників середньоосвітних шкіл. Наказ, що відміняє тестування ЗНО був прийнятий, цитуємо: "щоб уникнути перевантаження школярів загальноосвітніх навчальних закладів в період завершення навчального року та з огляду на незадовільний рівень підготовки дослідження з вивчення рівня навчальних досягнень учнів загальноосвітніх навчальних закладів з української мови, математики та історії України". Д. Табачник доручив Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти "вивчити питання про проведення вищезгаданого дослідження (з вивчення рівня навчальних досягнень учнів загальноосвітніх навчальних закладів з української мови, математики та історії України) в 2010-2011 навчальному році".

Попередньо екс-міністр Івана Вакарчук 28 жовтня 2009 року видав наказ № 985, яким вводилося обов'язкове зовнішнє незалежне тестування випускників середніх шкіл.

Новий міністр освіти і науки України заявив, що в цьому році під час вступу до вищих навчальних закладів (ВНЗ) будуть брати до уваги не тільки результати тестів, а ще й шкільні атестати. Серед всіх навчальних закладів буде розповсюджена нова формула розрахунку балів, що будуть впливати на вступ. Найближчим часом визначать формулу, по якій визначатиметься середній бал атестату по 200-бальній шкалі. Але питання тестів в цьому році залишаться у варіанті, затвердженому попереднім міністром освіти України тому, що вони вже надруковані.

Ще одне нововведення полягає у тому, що випускники зможуть вирішити, на якій мові проходити зовнішнє незалежне оцінювання.

_________________
Изображение
"Не ошибается тот, кто ничего не делает".
 ^ Вверх ^  

Новосел
Новосел
Имя: Виктор
Аватара пользователя
Возраст: 29
С нами с:
Сообщений: 40
Откуда: Софиевка
 Новое сообщениеДобавлено: 30 мар 2010, 18:00
Точно что Украинское образование штормит!!!!!!!!!!!!!!!! То вводят Вно то опять убирают!!!!!!!!!!!!!

_________________
Старые шутки не умирают - просто у них такой запах.
 ^ Вверх ^  

Модератор
Модератор
Аватара пользователя
Возраст: 36
С нами с:
Сообщений: 134
Откуда: Софиевка
 Новое сообщениеДобавлено: 30 мар 2010, 18:34
Школьники, как подопытные кролики...

 ^ Вверх ^  

Активист
Активист
Аватара пользователя
Возраст: 55
С нами с:
Сообщений: 275
 Новое сообщениеДобавлено: 31 мар 2010, 07:09
ЗНО буде :D . Найдіть наказ , який відмінив Табачник і Ваша думка зміниться 8)

 ^ Вверх ^  

Модератор
Модератор
Аватара пользователя
Возраст: 36
С нами с:
Сообщений: 134
Откуда: Софиевка
 Новое сообщениеДобавлено: 31 мар 2010, 08:04
glaz писал(а):
ЗНО буде :D . Найдіть наказ , який відмінив Табачник і Ваша думка зміниться 8)
я что-то слышала, что кроме ЗНО будут еще и вступительные экзамены? Если есть ссылка на приказ, киньте, почитаю.

 ^ Вверх ^  

Активист
Активист
Аватара пользователя
Возраст: 55
С нами с:
Сообщений: 275
 Новое сообщениеДобавлено: 31 мар 2010, 08:12
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

м. Київ

28.10.2009 р. № 985Про вивчення рівня навчальних

досягнень учнів загальноосвітніх навчальних закладів
з української мови, математики та історії України

На виконання Указу Президента України від 4 липня 2005 р. № 1013 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні», завдань, поставлених Прем’єр-міністром України на нараді з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів 01.10.2009 р., спільного наказу Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук України від 10.06.2008 р. № 510/55 «Про спільні заходи МОН та АПН України щодо створення системи моніторингових досліджень різних рівнів системи загальної середньої освіти» та з метою поліпшення якості загальної середньої освітиНАКАЗУЮ:1. Міністерству освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

1.1 провести у квітні 2010 року вивчення рівня навчальних досягнень учнів 3, 5–8, 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів з української мови, математики, історії України за завданнями, рекомендованими Міністерством освіти і науки України;

1.2 до 25 березня 2010 р. провести навчання інструкторів з питань організації вивчення рівня навчальних досягнень школярів.

2. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О. В.), Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.):

2.1 до 15 листопада 2009 р. створити творчі колективи із розроблення завдань;

2.2 до 1 лютого 2010 р. забезпечити розроблення інструментарію дослідження;

2.3 до 15 березня 2010 р. провести нараду з питань організації зазначених досліджень за участю проректорів (заступників директорів) інститутів післядипломної педагогічної освіти з питань моніторингу;

2.4 здійснити вибірковий моніторинг якості проведення дослідження та його результатів у Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі та до 1 липня 2010 року підготувати аналітичний звіт.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра П. Б. Полянського.

 ^ Вверх ^  
Перейти: