Погода в Софиевке:
rp5.ua
 

Текущее время: 21 сен 2019, 00:17


Про завершення 2009-2010 н.р. в загальноосвітніх закладахАвтор Сообщение

Активист
Активист
Аватара пользователя
Возраст: 30
С нами с:
Сообщений: 287
Откуда: Софиевка)))
 Новое сообщениеДобавлено: 06 апр 2010, 20:43
Лист МОН № 1/9-217 від 31.03.10 року


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ


№ 1/9-217 від 31 березня 2010 року

Міністерство освіти і науки Автономної
Республіки Крим, управління освіти і науки
обласних, Київської, Севастопольської
міських державних адміністрацій
Інститути післядипломної педагогічної освіти

Про окремі питання завершення
2009-2010 навчального року в
загальноосвітніх навчальних закладахДо Міністерства освіти і науки України надходять звернення педагогічної громадськості щодо питань організації проведення державної підсумкової атестації та завершення навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах.

Відповідно до листа МОН від 01.02.2010 № 1/9-50 "Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах в 2009/2010 навчальному році" державна підсумкова атестація в 11-х класах проходить під час навчального процесу у формі підсумкових контрольних робіт з 11 по 18 травня.

З метою організованого проведення державної підсумкової атестації на період з 11 по 18 травня 2010 року загальноосвітній навчальний заклад може вносити зміни у розклад навчальних занять і режим роботи як окремих класів, так і закладу в цілому. У разі зміни розкладу занять слід про це завчасно повідомити учнів та їх батьків. Час початку державної підсумкової атестації в 11-х класах визначається відповідними місцевими органами управління освітою.

При складанні розкладу проведення державної підсумкової атестації слід врахувати, що підсумкові контрольні роботи проводяться через два-три дні. У цей час заняття тривають відповідно до розкладу уроків.

Бали за підсумкові контрольні роботи виставляються у класному журналі у колонку з надписом "ДПА" без зазначення дати після колонки з написом "Річна".

У дні проведення підсумкових контрольних робіт в 11-х класах не може здійснюватися контроль навчальних досягнень цих учнів з інших предметів. Необхідно уникати перевантаження учнів, скоригувавши розклад навчальних занять. Окрім того, на час проведення підсумкових контрольних робіт варто мінімізувати домашні завдання з предметів, що не винесені на атестацію.

З 19 по 27 травня ц.р. заняття в 11-х класах здійснюються відповідно до розкладу уроків.

Під час складання розкладу для проведення державної підсумкової атестації у 9-х класах у загальноосвітніх навчальних закладах, які визначені як пункти тестування, слід ураховувати графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання, щоб уникнути співпадіння днів проведення зазначених заходів. Для підготовки до наступної атестації варто передбачити, як правило, два – три дні.

Відповідно до листа МОН № 1/9-67 від 08.02.2010 "Про врахування середнього бала документа про повну загальну середню освіту" для конкурсного відбору осіб, які на базі повної загальної середньої освіти вступають до вищих навчальних закладів за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти, враховується середній бал документа про повну загальну середню освіту.

Доручаємо керівникам загальноосвітніх навчальних закладів забезпечити розрахунок середнього бала атестата випускників за 12-бальною та 200-бальною шкалою та зробити відповідний запис у додатку до атестата з правого боку, в останньому рядку, під назвою предметів, з яких складалася ДПА (наприклад, Середній бал атестата 9,7 — 178,1 б.). Таблиця переведення середнього бала атестата з 12-бальної у 200-бальну шкалу подається у додатку.

Середній бал атестата за 12-бальною та 200-бальною шкалою записується до класного журналу у розділ "Зведений облік навчальних досягнень" та до 38-ї колонки книги видачі атестатів.

Перший заступник міністра Б.М. Жебровський


середнього балу атестата з 12-бальної у 200-бальну шкалу.rar [11.39 Кб]
Скачиваний: 119
Вложения:
_________________
Изображение
"Не ошибается тот, кто ничего не делает".
 ^ Вверх ^  

Активист
Активист
Аватара пользователя
Возраст: 55
С нами с:
Сообщений: 275
 Новое сообщениеДобавлено: 07 апр 2010, 09:31
Выпускного бала в днепропетровских школах не будет


Последний звонок и окончание школы хотят отметить в один день

В нынешнем году у днепропетровских одиннадцатиклассников не будет единой даты для проведения выпускного бала. Напомним, Минобразования перенесло празднование окончания школы с конца июня на конец мая. Возмущенные родители выпускников ждут не дождутся общегородского родительского собрания, на котором будет обсуждаться возможность проведения праздника последнего звонка и выпускного в один день. «У нас в управлении уже есть приказ, что с 27 по 30 мая в городе будут проходить церемонии вручения аттестатов. Более конкретную дату выбирает каждый район, но именно в этом временном промежутке», - сообщила инспектор по воспитательной работе управления образования и науки горсовета Наталья Бергеман.

В этом году обязательной остается только торжественная часть, а продолжение банкета - инициатива родителей, но с оговоркой, что учителя обязаны сопровождать своих воспитанников. «У нас класс не очень состоятельный, поэтому банкет в кафе вряд ли потянем. Нам сказали, что, возможно, будет устроена дискотека прямо в школе, но в любом случае выпускной вечер будет. И хотя официально школа обязана лишь вручить аттестаты, неофициально оставлять детей без праздника никто не будет», - рассказала нам Светлана, мама выпускника одной из школ города. Правда, по словам женщины, и с торжественной частью не все ясно, ведь до сих пор неизвестно будут ли готовы до 28 мая аттестаты, которые делают в Киеве.

Отмена выпускных балов наделала много шума - многие родители уже зарезервировали банкетные залы. «Мы еще в ноябре дали задаток в кафе, купили дорогое платье, и тут такая новость! У нас в школе даже торжественной части не будет, просто заведут детей в класс, раздадут аттестаты и - «до свидания». Но мы решили не лишать детей праздника и в тот же день проведем, как положено, бал. Моя бабушка говорит, что даже во время войны выпускников не оставляли без бала. А тут мирное время и детей праздника лишают», - возмущается мама выпускницы Екатерина Стриженко.

3 ТЫСЯЧИ ГРИВЕН НА ПЛАТЬЕ

Несмотря на то, что с выпускным вечером не все ясно, сами выпускники и их родители полным ходом ведут подготовку к главному празднику всех школьников. На повестке дня - поиск банкетных залов, музыки и, конечно же, праздничных нарядов. Пожалуй, именно на выпускное платье уходит львиная доля трат. Как рассказала «Сегодня» хозяйка одного из городских салонов-ателье Елена Шульга, даже несмотря на экономический кризис, клиентов у нее в этом году меньше не стало. «Сейчас люди стали идти просто потоком. И мы работаем достаточно напряженно. Раньше, когда к нам обращались в середине весны, то мы как раз успевали сделать платье к концу июня. И теперь из-за того, что торжество перенесли на месяц, приходится ускорять процесс. А первые заказчики к нам приходили еще перед Новым годом. Но мы все равно начинали работать с ними не раньше начала весны, когда в магазины тканей завезли новые коллекции», - рассказала Елена. К слову, именно ткани, цены на которые поднялись в среднем на 30%, повлияли на общее подорожание нарядов. «Для того чтобы пошить с нуля хорошее платье, необходимо не менее трех тысяч гривен. В две-две с половиной уже не вложиться», - поведал нам закройщик салона-ателье Дмитрий Шлендик.

Любопытно, что выпускницы потихоньку стали отходить от пышных нарядов, напоминающих свадебные платья. По словам Дмитрия, девушки сейчас укорачивают длину и хотят необычные формы. «Недавно я делал на выпускной очень оригинальный наряд. Это было короткое платье-бюстье в форме распустившегося бутона розы, усыпанного кристаллами Сваровски», - вспоминает мастер.

 ^ Вверх ^  
Перейти:    
cron