Погода в Софиевке:
rp5.ua
 

Текущее время: 24 сен 2019, 11:02


Табачник: розмови про плату за атестат вважаю абсурднимиАвтор Сообщение

Активист
Активист
Аватара пользователя
Возраст: 30
С нами с:
Сообщений: 287
Откуда: Софиевка)))
 Новое сообщениеДобавлено: 18 апр 2010, 13:45
Міністр освіти і науки Табачник упевнений, що корупція у вузах неможлива, а хабарників системі освіти не більше, ніж у суспільстві в цілому


"Коли оголосили, що за допомогою тестів будуть боротися з "корупцією", то одне тільки вживання цього терміна говорило про правову безграмотність Ющенко і Вакарчука.

Корупція у вузах неможлива за визначенням - жоден працівник університету не є держслужбовцем. Що ж стосується хабарництва, то, безумовно, це зло, з яким треба боротися, але я абсолютно упевнений, що в системі освіти хабарників у процентному відношенні не більше (а скоріше навіть менше), ніж в інших сферах діяльності", - пояснив Табачник.

Міністр порівняв введення тестування з розгоном ДАІ: "Боротьба з хабарництвом у системі освіти за допомогою тестування нічим не відрізняється від боротьби з хабарництвом у системі МВС за допомогою розпуску ДАІ. Здати тест за хабар не складніше, ніж аналогічним чином скласти іспит. Тільки система хабарництва при тестуванні більш централізована, а значить, може диктувати монопольно високі розцінки".

"Не можна перекреслювати 12 років навчання в школі, - вважає Табачник. - Об'єктивність шкільного атестата сьогодні вища, ніж результати тестів, і його дані більше відповідають вимогам вузу".

Можливість того, що високі бали в атестаті можуть купуватися, міністр вважає абсурдною: "Я розмови про плату за атестат вважаю кафкіанством. Ніхто не буде переписувати шкільні журнали за два-три роки. І говорити про те, що всі вчителі в країні - злодії, підло й аморально. Я, наприклад, вчився в двох школах. І не зустрічав за все своє життя жодного вчителя-злодія".

_________________
Изображение
"Не ошибается тот, кто ничего не делает".
 ^ Вверх ^  
Перейти:    
cron