Погода в Софиевке:
rp5.ua
 

Текущее время: 29 мар 2024, 03:12


Табачник хоче повернути в школи російську літературу



На страницу Пред.  1, 2, 3
Автор Сообщение
Первое сообщение темы
 Новое сообщениеДобавлено: 24 апр 2010, 15:11
У середні школи України слід повернути окремий курс російської літератури. Про це в Харкові заявив міністр освіти і науки Дмитро Табачник


"Це скажуть фахівці, але я думаю, що це варто зробити", - вважає Дмитро Табачник. На думку Д. Табачника, злиття курсів зарубіжної та російської літератур було штучним і жодним чином не відповідає потребам підвищення якості освіти в середній школі.

"Я хочу сказати, що перенесення російської літератури до курсу зарубіжної літератури, - на мою думку, це спотворення, яке абсолютно не відповідає якості освіти, тому що Україна є разом з Росією співавтором і співвласницею величезної української російськомовної культури", - підкреслив міністр.

На його думку, можливість рівноцінно володіти українською та російською мовами "долею подаровано українського народу" і тому варто говорити не про обмеження, а про розширення мовного горизонту українців.


Активист
Активист
Аватара пользователя
Возраст: 35
С нами с:
Сообщений: 287
Откуда: Софиевка)))
1/15 Новое сообщениеДобавлено: 29 апр 2010, 19:54
в наших, в наших...

_________________
Изображение
"Не ошибается тот, кто ничего не делает".
 ^ Вверх ^  

Активист
Активист
Аватара пользователя
Возраст: 35
С нами с:
Сообщений: 287
Откуда: Софиевка)))
2/15 Новое сообщениеДобавлено: 28 июл 2010, 14:51
Міністерство освіти і науки змінило назву навчального предмета "Зарубіжна література" на "Світова література"

Як ідеться у наказі МОН № 666 від 05 липня 2010 року, зміна назви проведена "з метою посилення уваги молоді до надбань національної та світової культури, вивчення кращих творів світового письменства, формування у підростаючого покоління загальнолюдських і національних духовних цінностей, культурно-пізнавальних інтересів та естетичного смаку".

Відтак, назву шкільного навчального предмета "Зарубіжна література" з нового навчального року буде змінено на "Світова література".

Також, у наказі зазначається, що до 01 серпня 2010 року будуть внесені відповідні зміни до навчальних планів і програм з літератури та підготовлено методичні рекомендації щодо вивчення предмета "Світова література" в основній і старшій школі.

_________________
Изображение
"Не ошибается тот, кто ничего не делает".
 ^ Вверх ^  

Новосел
Новосел
Имя: Сергей
Возраст: 31
С нами с:
Сообщений: 9
Откуда: СМТ. Софиевка
3/15 Новое сообщениеДобавлено: 21 июн 2012, 11:46
Почему вы всем так заведены?
Подумайте с другой стороны почему русские наш то язык не учат?

 ^ Вверх ^  
Перейти:    
На страницу Пред.  1, 2, 3




cron