Погода в Софиевке:
rp5.ua
 

Текущее время: 18 сен 2019, 11:49


До уваги випускників та їх батьків!Автор Сообщение

Активист
Активист
Аватара пользователя
Возраст: 30
С нами с:
Сообщений: 287
Откуда: Софиевка)))
 Новое сообщениеДобавлено: 03 май 2010, 10:51
З приводу інформації, що з'явилась на сторінках періодичних видань стосовно термінів проведення свята "Останній дзвоник" та випускних вечорів у загальноосвітніх навчальних закладах, прес-служба Міністерства освіти і науки України повідомляє:

Відповідно до листа МОН від 01.02.2010 р. № 1/9-50 "Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах в 2009/2010 навчальному році" після завершення навчальних занять у загальноосвітніх навчальних закладах 27-28 травня ц.р. проводиться свято "Останній дзвоник".

Документи про повну загальну середню освіту вручаються випускникам на урочистих зборах 28-30 травня 2010 року. До участі в зборах, як правило, запрошуються батьки, представники громадських організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, ЗМІ тощо.

Конкретна дата проведення випускних вечорів у регіонах визначається Міністерством освіти і науки Автономної Республіки Крим, управліннями освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

Таким чином, інформація про те, що відповідно до розпорядження Міністерства освіти і науки України 28 травня має стати єдиним днем святкування "Останнього дзвоника" та випускного вечора в усіх загальноосвітніх навчальних закладах, не відповідає дійсності.

Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник заявив, що справжнє свято може бути лише добровільним і невимушеним. "Тому дату шкільного випускного балу, - зазначив Міністр, - у кожному шкільному колективі без будь-якого примусу "згори" повинні визначати випускники разом з батьками і директором школи. У Міністерстві в цьому питанні завжди солідарні з шкільними колективами".

_________________
Изображение
"Не ошибается тот, кто ничего не делает".
 ^ Вверх ^  
Перейти:    
cron