Погода в Софиевке:
rp5.ua
 

Текущее время: 20 сен 2019, 01:47


З 1 КВІТНЯ В УКРАЇНІ ЗАБОРОНЕНА РИБОЛОВЛЯАвтор Сообщение

Директор
Директор
Имя: Алекс
Аватара пользователя
Возраст: 37
С нами с:
Сообщений: 1322
Откуда: ☭ Софиевка
 Новое сообщениеДобавлено: 01 апр 2017, 14:31
Цитата:
Через нерест риби з 1 квітня і по 8 червня включно по всій Україні буде діяти заборона на риболовлю.

За інформацією Державного Агенства рибного господарства з 1 квітня 2017 року в 21 області України розпочинається нерестова заборона на вилов риби, в тому числі і в Дніпропетровській області.

Детальну інформацію по кожній області розмітили окремо у відповідних наказах територіальних управлінь Держрибагенства на офіційному сайті.

У Дніпропетровській області забороняється промислове, любительське рибальство з плавзасобів під час руху риби на нерест, заборонено проведення будь-яких робіт на рибогосподарських водних об'єктах, катання на човнах на нерестових ділянках. На деяких водосховищах області заборону риболовлі та вилов раків подовжено до 29 червня.

Заборона діє за винятком любительського рибальства однією поплавковою вудкою з одним гачком або спінінгом в світлий час доби з берега в дозволених для цього місцях.

У відомстві зазначили, що заборона введена для збереження вітчизняних рибних ресурсів і створення сприятливих умов для нересту риби. Зазначені терміни можуть бути змінені якщо виникнуть які-небудь фактори, що впливають на розмноження риби.

Рибалок, яких "застукають на-гарячому" будуть карати штрафом.

Величина штрафу залежить, перш за все, від оцінки збитків, заподіянних незаконним виловом .Наприклад, за одного карася чи окуня доведеться заплатити 17 грн., щука обійдеться в усі 340 грн. І якщо за незначні порушення правил лову риби загрожує адміністративний штраф, то за серйозні порушення закону з застосуванням заборонених методів лову з нанесенням великої шкоди рибному господарству загрожує кримінальна відповідальність.

Незалежно від сезонних обмежень, в Законі визначено перелік знарядь лову, який заборонений при будь-яких умовах і відноситься до браконьєрських.

Рибалці загрожує штраф, якщо в своєму арсеналі він використовує: бредень; вентерь; доріжку; острогу; парашут; павук; перемет самоловний; самодер; сітку, тощо.

Карається використання електровудки Неприпустимим є використання вибухівки і отруйних речовин, акумулятора і підвищувального трансформатора, які завдають значної шкоди рибному господарству, вбиваючи рибу в радіусі багатьох десятків метрів.

Працівники Держрибагенства з 1 квітня посилюють контроль за виконанням данного наказу.

_________________
И не иначе...
 ^ Вверх ^  
Перейти:    
cron