Погода в Софиевке:
rp5.ua
 

Текущее время: 22 май 2022, 19:34


Нина КомисарАвтор Сообщение

Новосел
Новосел
Имя: Таисия
Аватара пользователя
Возраст: 30
С нами с:
Сообщений: 39
Откуда: Софиевский район
 Новое сообщениеДобавлено: 13 май 2010, 18:32
Її осінь почалася зарано, а зима дихнула в її душу хворобою коли їй минав 49 рік… Ніна Комісар мала щиру та сонячну душу, добре та любляче серце… Її, нажаль, немає більше з нами, але поезія написана нею, говорить до нас устами часу, лагідно та привітно промовляє сторінками тоненької книжечки.
Ніна Комісар народилася 5 грудня 1949року, самобутня поетеса села Тарасівки нашого району. Для неї поезія була настільки важливою та рідною, настільки живою та потрібною! Справжня поезія написана серцем, написана не для когось, а для себе. Момент натхнення та творчості – це неповторна мить, коли серце мусить вирватись на волю, бо інакше розірветься від щастя чи болю прямо у грудях. Тільки така творчість здатна пробуджувати та змінювати навколишній світ! І саме такою поезією творила Ніна, душевною. Для поетів нашого краю є одна характерна риса характеру – це волелюбність. І для Любові Голоти, і для Ніни Комісар, у віршах характерна снага до волі та свободи.
«Поезія! Такий глибокий, неповторно гарний світ, де червоними спалахами римуються польові маки, де достигає в риму червона калина, де хлюпочеться сплесками-словами весняний дощ. Звідки її початок?...»
Мені здається її початок саме у рідному, у тому що хвилює душу, що змушує відчувати та любити. Бо тільки любов здатна створювати неповторність та красу!
P.S.: матеріал я готувала для газети "Вісті Софієвщини"

_________________
Все начинания прекрасного хороши, особенно тогда, когда вслед за ними идет продолжение.
 ^ Вверх ^  
Перейти:    
cron