Погода в Софиевке:
rp5.ua
 

Текущее время: 17 сен 2019, 04:12


Правила пожежної безпеки в житловому секторіАвтор Сообщение

Участник
Участник
Имя: Владимир
Аватара пользователя
Возраст: 36
С нами с:
Сообщений: 100
Откуда: пгт Софиевка
 Новое сообщениеДобавлено: 08 дек 2017, 11:45
У 2017 році в населених пунктах України та на об’єктах суб’єктів господарювання зафіксовано 71514 пожеж, що на 17,7% більше, ніж за аналогічний період 2016 року. Унаслідок пожеж загинуло 1222 особи та 1118 отримало травми. Порівнюючи з аналогічним періодом 2016 року, кількість загиблих унаслідок пожеж збільшилася на 6%, кількість травмованих – на 22,6%. Крім того, з настанням холодів в осіньо – зимовий період значно збільшується кількість пожеж через порушення використання теплових та електричних приладів
Враховуючі статистичні дані, ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області висловлює свою занепокоєність, тому, що з настанням опалювального періоду на Дніпропетровщині щорічно зростає кількість пожеж, а також випадків травмування та загибелі людей на них.
Багато приватних будинків не мають водяного опалювання і оснащені печами на твердому паливі, пожежі в таких будинках виникають ще через те, що їх хазяї не дотримуються елементарних правил пожежної безпеки:
- не проводять своєчасне технічне обслуговування печей і димарів у своїх домах;
- своєчасно не прочищають димарі і не усувають щілини і тріщини на печі.
Ще одною і найпоширенішою причиною пожеж та загибеллю людей на них є куріння у ліжку. При цьому, більшість потерпілих від вогню - це особи в стані алкогольного сп'яніння. Найстрашніше, що п'яні курці представляють небезпеку не лише для власного життя, а і для оточення, що може завдати непоправного збитку.
Отже, щоб лихо не прийшло до вашої оселі, зробіть своєчасні висновки і будьте уважними та обережними. Не паліть у ліжку, слідкуйте за станом приладів опалення, не допускайте використання електрообігрівальних та нагрівальних приладів саморобного виготовлення, дотримуйтесь протипожежних правил під час користування ними, а при виявленні вогню чи запаху диму негайно телефонуйте за телефоном 101.

 ^ Вверх ^  
Перейти:    
cron