Погода в Софиевке:
rp5.ua
 

Текущее время: 09 июл 2020, 11:50


заходи пожежної безпеки при експлуатації електрообладнанняАвтор Сообщение

Новосел
Новосел
Имя: serg
Возраст: 33
С нами с:
Сообщений: 27
 Новое сообщениеДобавлено: 10 май 2011, 08:36
Вложение:
.jpg
.jpg [ 16.85 Кб | Просмотров: 314 ]

3-го травня 2011 року в с. Авдотівка Софіївського району сталася пожежа житлового будинку. По прибуттю чергового караулу на місце пригоди пожежу було ліквідовано але вона встигла завдати значної шкоди. В ході розслідування пожежі було з’ясовано, що сталася вона через коротке замкнення електромережі холодильника „Дніпро”.
Щоб не допустити пожежi внаслiдок короткого замикання, слiд стежити за справнiстю електромережi, оберiгати вiд пошкоджень iзоляцiю, своєчасно замiнювати пошкоджену проводку новою.
Не можна звязувати електродрiт вузлами, прибивати його цвяхами або пiдвiшувати на цвяхи.
Необхiдно створити умови для охолодження електродротiв та приладiв. Саме тому не можна розмiщувати телевiзори та радiоапаратуру у глухих меблевих нiшах, близько до стiни тощо.
Небезпечно порушувати правила користування електричними прасками, електрочайниками, електрокипiятильниками, електроплитами. Не користуйтеся ними бiля легкозаймистих предметiв, не залишайте без нагляду та не забувайте виключати, виходячи з дому.
Дуже небезпечнi обiгрiвальнi прилади з вiдкритими спiралями. Категорично забороняється замiсть електричних запобiжникiв використовувати саморобнi „жучки”.
Будь-якi електротехнiчнi роботи має виконувати квалiфiкований електрик.
Невиконання цих елементарних правил може призвести до пожежі.
У разi загоряння електроприладiв чи електропроводки пiд напругою нi в якому разi не можна використовувати воду для гасiння, бо вода проводить електричний струм, тож можна тяжко травмуватися. Коли виникла така ситуацiя, слiд негайно вимкнути електромережу, а потiм загасити вогонь, що розповсюджується по проводцi чи прилеглих легкоспалимих матерiалах.

Служба державного пожежного нагляду
Софіївського району


Последний раз редактировалось Faradey™ 10 май 2011, 10:47, всего редактировалось 1 раз.
 

 ^ Вверх ^  
Перейти:    
cron