Погода в Софиевке:
rp5.ua
 

Текущее время: 18 окт 2019, 06:41


По тонкій кризі...Автор Сообщение

Участник
Участник
Имя: Владимир
Аватара пользователя
Возраст: 36
С нами с:
Сообщений: 100
Откуда: пгт Софиевка
 Новое сообщениеДобавлено: 12 фев 2013, 12:16
Уже не раз говорилося про небезпеку, яку таїть у собі лід, та любителі риболовлі нехтують усілякими попередженнями і правилами безпеки.
Так 10 лютого о 08:00 годині до чергової частини 25 ППЧ ГТУ МНС надійшло повідомлення від чергового Софіївського РВ МВС про те, що переходячи через ставок між вулицями Квітнева та Чкалова у воду провалилася людина.
Негайно до місця події було направлено черговий караул 25 ППЧ.
До прибуття підрозділу, громадянин Г. проживаючий не по далеку від ставка, почувши крик жінки, яка кликала на допомогу миттєво зреагував, взявши мотузку та молоток кинувся на допомогу.
Прибігши до місця пригоди побачив досить невтішну картину двох чоловіків, один з яких стояв на березі кликав на допомогу, а інший провалився під лід метрів за десять від берегу, з останніх сил тримаючись за кригу. Було очевидно, що ще кілька хвилин перебування у крижаній воді людина не витримає. Громадянин Г. швидко оцінивши ситуацію негайно приступив до порятунку.
Привязавши молоток до краю мотузки кинув мотузку утопаючому та попросив обв’язатися нею. Після цього витягнув його на берег.
Завдяки не байдужості мужнього та сміливого чоловіка було врятовано людське життя.
Прибувший на місце пригоди черговий караул 25 ППЧ надав допомогу постраждалому та доставив його до підрозділу для обігріву.
Цей випадок, на щастя, закінчився для усіх добре, але все ж таки хочеться звернути увагу жителів та гостей району бути вкрай обережними і уважними на водоймах. Виконуйте прості правила безпеки на льоду, таким чином ви збережете своє здоровя або, навіть, життя!

Служба ЦЗ у Софіївському районі


Вложения:
.JPG
.JPG [ 16.85 Кб | Просмотров: 229 ]
 ^ Вверх ^  
Перейти:    
cron