Погода в Софиевке:
rp5.ua
 

Текущее время: 22 окт 2019, 12:57


"Герой - рятувальник року"Автор Сообщение

Участник
Участник
Имя: Владимир
Аватара пользователя
Возраст: 36
С нами с:
Сообщений: 100
Откуда: пгт Софиевка
 Новое сообщениеДобавлено: 25 мар 2013, 10:15
З 1 січня 2013 року розпочалася щорічна Всеукраїнська акція “Герой – рятувальник року”, метою якої є привернення особливої уваги всіх верств населення України до нелегкої, але почесної, мужньої та героїчної професії рятувальника, виховання молоді на прикладі героїчних вчинків наших співвітчизників.
Всеукраїнська акція “Герой – рятувальник року” передбачає виявлення непересічних особистостей, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, надзвичайних ситуацій, стихійного лиха; донесення до широкого загалу фактів та обставин їх героїчних вчинків.
Учасником Акції може стати кожен громадянин, який під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, надзвичайних ситуацій, стихійного лиха проявив мужність та героїзм.
Служба цивільного захисту у Софіївському районі ГТУ МНС України в Дніпропетровській області просить Вас повідомляти про випадки героїзму на території району за телефонами 2-82-26; 101, або ж звернутись особисто за адресою смт. Софіївка, вул. Жовтнева, 87.


Вложения:
.JPG
.JPG [ 16.85 Кб | Просмотров: 189 ]
 ^ Вверх ^  
Перейти:    
cron