Погода в Софиевке:
rp5.ua
 

Текущее время: 16 окт 2019, 12:05


попередження пожеж під час збирання ранніх зернових культурАвтор Сообщение

Участник
Участник
Имя: Владимир
Аватара пользователя
Возраст: 36
С нами с:
Сообщений: 100
Откуда: пгт Софиевка
 Новое сообщениеДобавлено: 22 июл 2013, 11:14
Літо – напружена пора для хліборобів й фахівців Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області. Їхні турботи об’єднує прагнення перекрити шлях вогню на жнивні поля, у місця зберігання врожаю, до зернини зберегти вирощене.
Торік на Дніпропетровщині на полях сільгосппідприємств і фермерських господарств не виникло жодної пожежі хліба на корені.
Щоб уникнути пожеж у цьому році, перед початком жнив інспектори державного пожежного нагляду підрозділів Головного управління ДСНС в області перевірили готовність сільгосппідприємств, у тому числі зерноскладів, елеваторів та хлібоприймальних підприємств, а також складів пально-мастильних матеріалів, отрутохімікатів та місць ремонту автотранспортної техніки до безпечної роботи під час збирання врожаю й подальшого його зберігання. Цією перевіркою було охоплено більше 1 тис. об’єктів, до виконання запропоновано більше 8 тис. заходів, покликаних покращити стан пожежної безпеки.
Серед них – відремонтувати або змонтувати установки пожежної автоматики, вивести сигнал від них на пульти пожежного спостерігання, замінити електрообладнання, винести за межі складських приміщень електропускову апаратуру, перепланувати шляхи евакуації, обробити дерев’яні конструкції вогнезахисним розчином, встановити блискавко захист, забезпечити приміщення, техніку необхідною кількістю первинних засобів пожежогасіння тощо. Тільки виконання запропонованого приписами державного пожежного нагляду в повному обсязі убезпечить цьогорічну жнивну кампанію від прикрих та збиткових несподіванок.
Певні зрушення вже є. На поточний момент вже виконано майже 70% запропонованих інспекторами протипожежних заходів. На жаль, довелося призупинити експлуатацію 8 будівель, споруд та приміщень, 12 дільниць електромережі, що знаходяться в пожежонебезпечному стані. Накладено штрафи майже на 60 посадовців, відповідальних за безпеку сільгосппідприємств та працюючих на них. Двадцять чотири інформацій направлено в органи прокуратури, до органів місцевої влади для вжиття відповідних заходів.
Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області й надалі буде вживати вичерпних заходів до того, аби праця невтомних рук наших сельчан, їхні важкі жнивні будні увінчалися гідним результатом – багатим урожаєм, кожну зернинку якого буде збережено від вогню, щоб вона потрапила спочатку до комори, а затим і на наш стіл.

Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області звертається до населення:


Шановні громадяни, пам’ятайте!

Випалювання стерні, сухої трави, поживних залишків соломи на полях може призвести до пожеж на сусідніх полях, на територіях приватних домоволодінь, лісопосадках, відключень повітряних ліній електропередач надвисокої напруги. Це завдає державі великі матеріальні та економічні збитки. Дим, який виникає внаслідок горіння та тління, потрапляє до населених пунктів, що викликає масове незадоволення громадян, алергічні захворювання, завдається шкода навколишньому середовищу.
Нагадуємо Вам, що палити, розводити багаття, застосовувати відкрите полум’я на хлібних масивах та поблизу них, а також біля скирт соломи та сіна заборонено. Туристичні намети не можна ставити ближче 100 метрів від поля. Під час жнив не ходіть по перекритим тимчасовим дорогам та стежкам. Дорослі повинні подбати, щоб діти не бавилися з вогнем поблизу хлібних масивів.
Сурове дотримання правил пожежної безпеки під час збирання врожаю – обов’язок кожного громадянина.

ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області


Вложения:
.JPG
.JPG [ 16.85 Кб | Просмотров: 361 ]
 ^ Вверх ^  
Перейти:    
cron