Погода в Софиевке:
rp5.ua
 

Текущее время: 13 окт 2019, 23:33


Попередження загибелі людей на зимових водоймахАвтор Сообщение

Участник
Участник
Имя: Владимир
Аватара пользователя
Возраст: 36
С нами с:
Сообщений: 100
Откуда: пгт Софиевка
 Новое сообщениеДобавлено: 13 янв 2014, 12:34
Зимова риболовля


07.01.2014 року при звірці з Софіївським РВ УМВС України у Дніпропетровській області надійшло повідомлення від громадянина С. про те, що на водоймі близько 300 метрів від берега порожній гумовий човен (лісічанка), біля якого встановлено рибальську сітку. Під час підняття сітки працівниками товарно-рибного господарства Макортянського водосховища було виявлено потопельника одягнутого у ватні штани та комуфльовану теплу куртку.
На місце події було направлено співробітників Софіївського РВ УМВС, разом з працівниками товарно-рибного господарства Макортянського водосховища за допомогою човна «Южанка» потопельника було витягнуто на берег, ним виявився житель міста Кривого Рогу.
Софіївський районний сектор ГУ ДСНС у Дніпропетровській області звертається до усіх громадян з суворим попередженням і нагадуванням правил безпечного поводження на тонкій кризі.
За умов тонкої криги, вихід на лід, ковзання, лов риби тощо категорично заборонено!
Безпечним вважається лід для одного пішохода синюватого чи зеленуватого відтінку товщиною не менше 5-7 см. При переході по льоду необхідно йти один за одним на відстані 5-6 м. та бути готовим надати допомогу людині, яка рухається попереду.
Під час підлідного лову риби забороняється на невеликому майданчику пробивати багато лунок, стрибати й бігати по льоду, скупчуватись у великі групи. Рибалки повинні пробивати лунки на відстані одна від одної 5-6 м.
Кожен рибалка повинен мати при собі рятувальний желет та лінь (мотузку) довжиною 15-20 метрів, з петлею на одному кінці і вантажем на іншому, вагою 400 – 500 грам.
Будьте обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких! Дотримуйтесь правил безпеки на льоду та привчайте до цього дітей.

Софіївський районний сектор ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області


Вложения:
.jpg
.jpg [ 14.86 Кб | Просмотров: 168 ]
 ^ Вверх ^  
Перейти:    
cron