Погода в Софиевке:
rp5.ua
 

Текущее время: 21 сен 2019, 01:10


Дільничі інспектори розкривають злочиниАвтор Сообщение

Модератор
Модератор
Имя: Yulchik
Аватара пользователя
Возраст: 28
С нами с:
Сообщений: 115
Откуда: Софиека
 Новое сообщениеДобавлено: 22 ноя 2009, 17:02
Кожного місяця начальник сектору дільничих інспекторів міліції С.М.Голуб підбиває підсумки роботи дільничих інспекторів і відзначає кращих працівників. За листопад 2009 року такими були відзначені лейтенанти Олександр Олександрович Корж, Володимир Володимирович Яроцький і старший лейтенант Євген Іванович Ненька.
На початку місяця дільничий інспектор В.В.Яроцький досить швидко відреагував за заявою мешканця с.Мар'є-Дмитрівка гр. Д., 1962 р.н. про крадіжку металевих предметів вагою 300 кг і за короткий час розкрив цей злочин, який вчинив мешканець Кривого Рогу гр. Г. У цьому ж селі дільничий О.О.Корж знайшов злочинця, гр.Т., 1991 р.н., місцевого жителя, який викрав у гр. Г., 1939 р.н., 44 метри мідного дроту. За даними фактами порушено кримінальні справи.
Дільничими інспекторами міліції проводяться профілактичні заходи по виявленню наркотичних засобів. Так, 13 листопада Є.І.Ненька знайшов і вилучив у мешканця с.Миколаївка суху речовину рослинного походження, яка за висновками експертів виявилась сильним наркотичним засобом.
У зв'язку зі складною оперативною обстановкою на території Миколаївської та Ордо-Василівської сільських рад проводилось їх відпрацювання з метою оздоровлення криміногеної обстановки у громадських місцях та на вулицях населених пунктів, запобігання незаконному обігу наркотичних засобів, виявлення порушень законодавства в даних напрямках, документування та оперативного реагування.
12 листопада з 16-00 до півночі дільничні інспектори міліції спільно з козаками Софіївського полку Війська Запорізького, низового відпрацьовували терирорію Ордо-Василівської сільської ради, де проводили патрулювання на дачних дільницях Сергіївське-4. Під час рейду з особами, схильними до крадіжок, проводились профілактичні бесіди про недопустимість скоєння злочинів.
Сектор по зв'язках з населенням та громадськими формуваннями Софіївського РВ ГУ МВС України в Дніпропетровській області.

_________________
Город не уснет, пока мы не спим...Изображение
 ^ Вверх ^  

Активист
Активист
Аватара пользователя
Возраст: 55
С нами с:
Сообщений: 275
 Новое сообщениеДобавлено: 11 дек 2009, 13:23
Это хорошо , что участковые у нас такие доблестные .

А слабо дать информацию : мол за 2009 год по Софиевскому району зарегистрировано столько-то преступлений с разбивочкой , раскрыто тоже столько-то и тоже с разбивочкой.

 ^ Вверх ^  

Директор
Директор
Имя: Алекс
Аватара пользователя
Возраст: 37
С нами с:
Сообщений: 1322
Откуда: ☭ Софиевка
 Новое сообщениеДобавлено: 11 дек 2009, 14:49
Это вопрос? Кому?

_________________
И не иначе...
 ^ Вверх ^  

Тех.поддержка
Тех.поддержка
Имя: DENIS
Аватара пользователя
Возраст: 31
С нами с:
Сообщений: 457
Откуда: Украина, г. Никополь
 Новое сообщениеДобавлено: 11 дек 2009, 16:04
Скорей всего тебе ;)

_________________
Изображение
 ^ Вверх ^  

Директор
Директор
Имя: Алекс
Аватара пользователя
Возраст: 37
С нами с:
Сообщений: 1322
Откуда: ☭ Софиевка
 Новое сообщениеДобавлено: 12 дек 2009, 14:55
Даже если и получится раздобыть такую инфу, то ближе к концу года...

_________________
И не иначе...
 ^ Вверх ^  
Перейти:    
cron