Погода в Софиевке:
rp5.ua
 

Текущее время: 08 авг 2020, 13:38


Новини з районної дитячої бібліотекиАвтор Сообщение

Модератор
Модератор
Имя: Yulchik
Аватара пользователя
Возраст: 29
С нами с:
Сообщений: 115
Откуда: Софиека
 Новое сообщениеДобавлено: 15 окт 2011, 18:51
Недаремно говорять: "Хороші новини розносить вітер". Так воно і є. Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек відчинився Інтернет-центр при районній дитячій бібліотеці (як повідомлялося в районній газеті вже раніше, бібліотека стала переможцем програми "Бібліоміст").
В Інтернет-центрі працюватиме чотири комп"ютери з безкоштовним виходом у світову мережу Інтернет. Це дасть змогу нашим юним користувачем здобувати нові знання, спілкування з друзями, розважатися.
Але на цьому новації в роботі бібліотеки незакінчуються. З жовтня розпочне роботу по вивченню англійської мови. Працюватимуть в ньому волонтер Корпусу Миру Тондрал Бьортон, викладач Софіївського професійного ліцею Євгенія Валенко та працівники дитячої бібліотеки.
Для дітей будуть організовані різні ігрові форми роботи по вивченню англійської мови, демонструватимуться мультфільми та кінофільми.
У підготовці до роботи клубу ми звернулися за спонсорською допомогою до голови районної організації ВО "Батьківщина" Н.О.Горященко. І нас підтримали: подарували необхідне обладнання, за що ми їм вдячні.
Тож запрошуємо всіх бажаючих дітей до Інтернет-центру на навчання в клубі по вивченню англійської мови!

Н.Дроворуб
заступник директора КЗ "Софіївська ЦРБ".


із газети "Вісті Софіївщини"

_________________
Город не уснет, пока мы не спим...Изображение
 ^ Вверх ^  
Перейти:    
cron