Погода в Софиевке:
rp5.ua
 

Текущее время: 19 мар 2024, 06:51


Історія маленької районної СЕС



Автор Сообщение

Директор
Директор
Имя: Алекс
Аватара пользователя
Возраст: 41
С нами с:
Сообщений: 1323
Откуда: ☭ Софиевка
 Новое сообщениеДобавлено: 11 мар 2012, 17:47
Цитата:
Дорогі друзі!


Повідаю Вам історію маленької районної СЕС. Почну з того, що люди, які в ній працюють, скоріше просто протирають штани. Епідеміологи і їхні помічники геть ніколи не виходять на вогнища, а на документах пишуть все від фонаря. Про дезвідділ : дезкамера працює але її так рідко заправляють паливом, що в баку вже павутиння.

Наш в.о.головного лікаря мотивує це тим, що немале коштів, але ми знаємо шо вони є. Коли ти щось говориш, він погрожує скороченням (а кому хочеться залишитися без роботи). Він і головний бухгалтер створили цілу низку махінацій, декільком людям на протязі року надаються по декілька ставок заробітної плати, коли вони їх отримують то просто діляться з ними. а простим робітникам не виплачуються відрядження за два роки, а потім кажуть що вони пропали бо не пропускає казначейство.

До речі, наш головний бухгалтер жінка, і як не шкода це казати ще й п’яниця, бо кожен вихід на роботу супроводжується літровою пляшкою горілки або пива. Про те, що ми в строки отримували заробітну плату, ми вже забули. Вона навіть засипає на роботі в 11.00 дня, і на це наш головний навіть не реагує.

Про нашого лікаря-бактеріолога взагалі мовчу. Я поважаю вік, особливо коли людина розумна. Проте, коли тобі завдають питання по 8 разів, ставлять підпис на графіках і через 15 хвилин забувають що ти їх приніс, не знають де стоять в лабораторії поживні середовища, і що на апараті Кротова нема помітки 250, це при стажі в 50 років.

Я хоть і працюю в СЕС все ж таки розумію чому нас розганяють. Така організація як у нас це – ганьба! Пробачте за помилки друзі. Хай у Вас все буде краще, чим у мене!


Источник: http://ses.in.ua/istoriya-malenkoї-rajonnoї-ses

_________________
И не иначе...
 ^ Вверх ^  
Перейти:    




cron